- Jess***Jones
- 2026/04/17
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $414.20 | $414.20 |
209900 Tech -specificaties
di-soric - 209900 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als di-soric - 209900
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | di-soric |
| Voltage - Levering | 10V ~ 30V |
| Klemtype | Cable |
| afscherming | Unshielded |
| Serie | - |
| sensor Type | Inductive |
| detectieafstand | 0.394" (10mm) |
| response Frequency | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | Cylinder, Threaded - M30 |
| Pakket | Retail Package |
| Output Type | PNP-NC, 3-Wire |
| Temperatuur | 0°C ~ 180°C (TA) |
| Materiaal - Body | Stainless Steel |
| Ingress Protection | IP65 |
| Indicator | No Indicator |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | Niet toepasbaar |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | Vendor Undefined |
| HTSUS | 8536.50.1900 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als di-soric 209900.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 209917 | 209913 | 209916 | 209912 |
| Fabrikant | di-soric | di-soric | di-soric | di-soric |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Indicator | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Klemtype | - | - | - | - |
| Materiaal - Body | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| sensor Type | - | - | - | - |
| response Frequency | - | - | - | - |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serie | - | - | - | - |
| afscherming | - | - | - | - |
| detectieafstand | - | - | - | - |
2098891-2TE Connectivity AMP Connectors4 BAY MOUNTING FRAME ASSEMBLY
2098866-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONNECTOR 2098866-3
2099.0Conta-Clip, Inc.FUSE LINK
2098978-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 52POS
209902di-soricMZ-C-T-26
209913di-soricDCB 30 MN 20 NO-3
209927di-soricBE-DOME60/50-RGB-T4
209903di-soricMZ-C-T-18Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.