- Jess***Jones
- 2026/04/17
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $5.098 | $5.10 |
2099.0 Tech -specificaties
Conta-Clip, Inc. - 2099.0 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Conta-Clip, Inc. - 2099.0
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Conta-Clip |
| Nominale spanning - AC | 250 V |
| Size / Dimension | 0.197" Dia x 0.984" L (5.00mm x 25.00mm) |
| Serie | SI |
| Reactietijd | Fast Blow |
| Verpakking / doos | Cartridge, Non-Standard |
| Pakket | Box |
| Temperatuur | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Requires Holder |
| Smelting I²t | 63 |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 6.3 A |
| Kleur | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning | 1.5kA |
| Goedkeuringsbureau | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.10.0040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Conta-Clip, Inc. 2099.0.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 2099.0 | 209914 | 2098978-1 | 2098866-3 |
| Fabrikant | Conta-Clip, Inc. | di-soric | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Smelting I²t | 63 | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 6.3 A | - | - | - |
| Verpakking / doos | Cartridge, Non-Standard | Module | - | - |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic | - | - | - |
| montage Type | Requires Holder | - | Through Hole | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning | 1.5kA | - | - | - |
| Nominale spanning - AC | 250 V | - | - | - |
| Serie | SI | - | - | - |
| Goedkeuringsbureau | - | - | - | - |
| Kleur | - | - | - | - |
| Pakket | Box | Retail Package | Bulk | Bulk |
| Reactietijd | Fast Blow | - | - | - |
| Size / Dimension | 0.197" Dia x 0.984" L (5.00mm x 25.00mm) | - | - | - |
| Temperatuur | - | -25°C ~ 70°C (TA) | - | - |
2098866-1TE Connectivity AMP ConnectorsPLUG ASSY, 96P GPECIII KEY H L
2098891-2TE Connectivity AMP Connectors4 BAY MOUNTING FRAME ASSEMBLY
2098866-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONNECTOR 2098866-2
2098978-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 52POS
2098866-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONNECTOR 2098866-3
209913di-soricDCB 30 MN 20 NO-3
209903di-soricMZ-C-T-18
209902di-soricMZ-C-T-26Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.