- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
209889.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $88.70 | $88.70 |
209889 Tech -specificaties
di-soric - 209889 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als di-soric - 209889
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | di-soric |
| Voltage - Levering | 10V ~ 30V |
| Klemtype | Cable |
| afscherming | Unshielded |
| Serie | - |
| sensor Type | Inductive |
| detectieafstand | 0.118" (3mm) |
| response Frequency | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | Cylinder |
| Pakket | Retail Package |
| Output Type | NPN-NC, 3-Wire |
| Temperatuur | -25°C ~ 70°C (TA) |
| Materiaal - Body | Brass |
| Ingress Protection | IP67 |
| Indicator | LED |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | Niet toepasbaar |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | Vendor Undefined |
| HTSUS | 8536.50.1900 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als di-soric 209889.
| Productkenmerk | ||
|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 209889 | 396-016-521-212 |
| Fabrikant | di-soric | EDAC Inc. |
| Output Type | NPN-NC, 3-Wire | - |
| detectieafstand | 0.118" (3mm) | - |
| response Frequency | - | - |
| Verpakking / doos | Cylinder | - |
| Materiaal - Body | Brass | - |
| Ingress Protection | IP67 | - |
| Klemtype | Cable | - |
| Voltage - Levering | 10V ~ 30V | - |
| Serie | - | 396 |
| sensor Type | Inductive | - |
| Indicator | LED | - |
| afscherming | Unshielded | - |
| Pakket | Retail Package | Box |
| Temperatuur | -25°C ~ 70°C (TA) | -40°C ~ 105°C |
Download 209889 PDF -datasheets en di-soric -documentatie voor 209889 - di-soric.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.