- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
209895.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $341.60 | $341.60 |
209895 Tech -specificaties
di-soric - 209895 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als di-soric - 209895
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | di-soric |
| Voltage - Levering | 10V ~ 35V |
| Serie | - |
| sensing Method | Diffuse |
| detectieafstand | 1.969" ~ 7.874" (50mm ~ 200mm) |
| Reactietijd | - |
| Pakket | Retail Package |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Uitgangsconfiguratie | Push-Pull, NC/NO |
| Temperatuur | -10°C ~ 50°C |
| Lichtbron | Red Laser Diode (650nm) |
| Ingress Protection | IP67 |
| Verbinding Methode | Connector, M12 |
| Kabellengte | - |
| aanpassing Type | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | Niet toepasbaar |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | Vendor Undefined |
| HTSUS | 8536.50.1900 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als di-soric 209895.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 209895 | 209889 | 209902 | 209903 |
| Fabrikant | di-soric | di-soric | di-soric | di-soric |
| Voltage - Levering | 10V ~ 35V | 10V ~ 30V | - | - |
| Uitgangsconfiguratie | Push-Pull, NC/NO | - | - | - |
| aanpassing Type | - | - | - | - |
| detectieafstand | 1.969" ~ 7.874" (50mm ~ 200mm) | 0.118" (3mm) | - | - |
| Temperatuur | -10°C ~ 50°C | -25°C ~ 70°C (TA) | - | - |
| Kabellengte | - | - | - | - |
| sensing Method | Diffuse | - | - | - |
| Verbinding Methode | Connector, M12 | - | - | - |
| Reactietijd | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Pakket | Retail Package | Retail Package | Retail Package | Retail Package |
| Ingress Protection | IP67 | IP67 | - | - |
| Lichtbron | Red Laser Diode (650nm) | - | - | - |
Download 209895 PDF -datasheets en di-soric -documentatie voor 209895 - di-soric.
2098864-1TE Connectivity AMP ConnectorsPLUG ASSY, 96P GPECIII KEY G LEF
2099.0Conta-Clip, Inc.FUSE LINK
2098866-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONNECTOR 2098866-3
2098866-1TE Connectivity AMP ConnectorsPLUG ASSY, 96P GPECIII KEY H L
2098891-2TE Connectivity AMP Connectors4 BAY MOUNTING FRAME ASSEMBLY
2098865-1TE Connectivity AMP ConnectorsPLUG ASSY, 96P GPECIII KEY H RIG
2098864-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONNECTOR 2098864-3
2098978-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER VERT 52POS
2098866-2TE Connectivity AMP ConnectorsCONNECTOR 2098866-2
209902di-soricMZ-C-T-26
209913di-soricDCB 30 MN 20 NO-3
209903di-soricMZ-C-T-18Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.