- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
MBR2040CT - MBR20200CT.pdfPCN -ontwerp/specificatie
Name Change 3-22-23.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.322 | $0.32 |
| 10+ | $0.26 | $2.60 |
| 50+ | $0.234 | $11.70 |
| 100+ | $0.202 | $20.20 |
| 500+ | $0.188 | $94.00 |
| 1000+ | $0.178 | $178.00 |
MBR20150CT_T0_00001 Tech -specificaties
Panjit International Inc. - MBR20150CT_T0_00001 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Panjit International Inc. - MBR20150CT_T0_00001
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | PANJIT |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 900 mV @ 10 A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 150 V |
| Technologie | Schottky |
| Leverancier Device Pakket | TO-220AB |
| Snelheid | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | TO-220-3 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tube |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting | -65°C ~ 175°C |
| montage Type | Through Hole |
| diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 50 µA @ 150 V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) | 20A |
| Base Productnummer | MBR20150 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Panjit International Inc. MBR20150CT_T0_00001.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MBR20150DC_R2_00001 | MBR20150FCT-B1-0000HF | MBR20150CTHC0G | MBR20150CTTU |
| Fabrikant | Panjit International Inc. | Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd | Taiwan Semiconductor Corporation | onsemi |
| diode Configuration | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Technologie | - | - | - | - |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting | - | - | - | - |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | - | - | - | - |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Snelheid | - | - | - | - |
Download MBR20150CT_T0_00001 PDF -datasheets en Panjit International Inc. -documentatie voor MBR20150CT_T0_00001 - Panjit International Inc..
MBR20150CTW-50Diodes IncorporatedPlanar Schottky Rectifier TO220A
MBR20150FCT-BPMicro Commercial CoInterface
MBR20150CTH-BPMicro Commercial CoInterface
MBR20150CTPDiodes IncorporatedDIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220
MBR20150FCTE3/TUMicrochip TechnologyDIODE SCHOTTKY 20A 150V ITO220AB
MBR20150DC-R2PANJIT
MBR20150CT_T0_00101PANJIT
MBR20150DC_R2_00001Panjit International Inc.20 AMPERS SCHOTTKY BARRIER RECTI
MBR20150DCPANJIT
MBR20150CTWLT
MBR20150FCT-B1-0000HFYangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,LtdSCHOTTKY DIODE 150V 20A ITO-220A
MBR20150FMHCHXM
MBR20150CTSYangjie TechnologyTO-220AB 150V 20A Diodes RectiUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.