- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
SMAJ5.0A-SMAJ188CA Series.pdfPCN -assemblage/oorsprong
Mult Dev A/T Site 29/Apr/2021.pdfHTML -datasheet
SMAJ5.0A-SMAJ188CA Series.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 5+ | $0.076 | $0.38 |
| 50+ | $0.062 | $3.10 |
| 150+ | $0.056 | $8.40 |
| 500+ | $0.05 | $25.00 |
| 1800+ | $0.046 | $82.80 |
| 5400+ | $0.044 | $237.60 |
SMAJ28A-E3/61 Tech -specificaties
Vishay General Semiconductor - Diodes Division - SMAJ28A-E3/61 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Vishay General Semiconductor - Diodes Division - SMAJ28A-E3/61
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay General Semiconductor – Diodes Division |
| Spanning - Reverse Standoff (type) | 28V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 45.4V |
| Spanning - Onderbreking (Min) | 31.1V |
| Unidirectionele kanalen | 1 |
| Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | DO-214AC (SMA) |
| Serie | TransZorb® |
| Power Line Protection | No |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Verpakking / doos | DO-214AC, SMA |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 8.8A |
| Capacitieve @ Frequentie | - |
| Base Productnummer | SMAJ28 |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Vishay General Semiconductor - Diodes Division SMAJ28A-E3/61.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SMAJ28A-M3/61 | SMAJ28A-E3/5A | SMAJ28A-M3/5A | SMAJ28A-13 |
| Fabrikant | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Diodes Incorporated |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Capacitieve @ Frequentie | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serie | - | - | - | - |
| Power Line Protection | - | - | - | - |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Type | - | - | - | - |
| Spanning - Reverse Standoff (type) | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Unidirectionele kanalen | - | - | - | - |
| Spanning - Onderbreking (Min) | - | - | - | - |
Download SMAJ28A-E3/61 PDF -datasheets en Vishay General Semiconductor - Diodes Division -documentatie voor SMAJ28A-E3/61 - Vishay General Semiconductor - Diodes Division.
SMAJ28A-E3Electro-Films (EFI) / Vishay
SMAJ28A-F1-0000HFYangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,LtdTVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214ACUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.