- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.38 | $0.38 |
SMAJ28A-F1-0000HF Tech -specificaties
Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd - SMAJ28A-F1-0000HF Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd - SMAJ28A-F1-0000HF
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd |
| Spanning - Reverse Standoff (type) | 28V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 45.4V |
| Spanning - Onderbreking (Min) | 31.1V |
| Unidirectionele kanalen | 1 |
| Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | DO-214AC (SMA) |
| Power Line Protection | No |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Verpakking / doos | DO-214AC, SMA |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 8.81A |
| Capacitieve @ Frequentie | - |
| Bidirectionele kanalen | - |
| toepassingen | Telecom |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Yangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,Ltd SMAJ28A-F1-0000HF.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SMAJ28A-HF | SMAJ28A-13 | SMAJ28A-M3/61 | SMAJ28A-E3/61 |
| Fabrikant | Comchip Technology | Diodes Incorporated | Vishay General Semiconductor - Diodes Division | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spanning - Reverse Standoff (type) | - | - | - | - |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Spanning - Onderbreking (Min) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Power Line Protection | - | - | - | - |
| Unidirectionele kanalen | - | - | - | - |
| Bidirectionele kanalen | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Capacitieve @ Frequentie | - | - | - | - |
SMAJ28A-E3Electro-Films (EFI) / VishayUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.