- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML -datasheet
SMAJ Datasheet.pdfAndere gerelateerde documenten
SMAJ View All Specifications.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 5+ | $0.09 | $0.45 |
| 50+ | $0.072 | $3.60 |
| 150+ | $0.064 | $9.60 |
| 500+ | $0.054 | $27.00 |
| 2500+ | $0.05 | $125.00 |
| 5000+ | $0.047 | $235.00 |
SMAJ28A-TR Tech -specificaties
STMicroelectronics - SMAJ28A-TR Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als STMicroelectronics - SMAJ28A-TR
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Spanning - Reverse Standoff (type) | 28V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 59V |
| Spanning - Onderbreking (Min) | 31.1V |
| Unidirectionele kanalen | 1 |
| Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | SMA (DO-214AC) |
| Serie | SMAJ, TRANSIL™ |
| Power Line Protection | No |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Verpakking / doos | DO-214AC, SMA |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 39A (8/20µs) |
| Capacitieve @ Frequentie | - |
| Base Productnummer | SMAJ28 |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als STMicroelectronics SMAJ28A-TR.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SMAJ28AE3/TR13 | SMAJ28A/TR7 | SMAJ28A/TR13 | SMAJ28A-TP |
| Fabrikant | Microchip Technology | YAGEO | YAGEO | Micro Commercial Co |
| Capacitieve @ Frequentie | - | - | - | - |
| Power Line Protection | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Spanning - Onderbreking (Min) | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Unidirectionele kanalen | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spanning - Reverse Standoff (type) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Download SMAJ28A-TR PDF -datasheets en STMicroelectronics -documentatie voor SMAJ28A-TR - STMicroelectronics.
SMAJ28AHE3-TPMicro Commercial CoInterface
SMAJ28AHE3/63Electro-Films (EFI) / Vishay
SMAJ28A-F1-0000HFYangzhou Yangjie Electronic Technology Co.,LtdTVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214ACUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.