- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
SMF5.0(C)A - SMF170(C)A.pdfOmgevingsinformatie
Micro Commercial CA Prop65.pdf Micro Commercial REACH.pdf Micro Commercial RoHS.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 5+ | $0.09 | $0.45 |
| 50+ | $0.073 | $3.65 |
| 150+ | $0.065 | $9.75 |
| 500+ | $0.059 | $29.50 |
| 2500+ | $0.054 | $135.00 |
| 5000+ | $0.052 | $260.00 |
SMF28CA-TP Tech -specificaties
Micro Commercial Co - SMF28CA-TP Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Micro Commercial Co - SMF28CA-TP
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Micro Commercial Components (MCC) |
| Spanning - Reverse Standoff (type) | 28V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 45.4V |
| Spanning - Onderbreking (Min) | 31.1V |
| Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | SOD-123FL |
| Serie | - |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 200W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | SOD-123F |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -65°C ~ 175°C (TA) |
| montage Type | Surface Mount |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 4.4A |
| Capacitieve @ Frequentie | - |
| Bidirectionele kanalen | 1 |
| Base Productnummer | SMF28 |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.10.0080 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Micro Commercial Co SMF28CA-TP.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SMF28AT1G | SMF28AT1 | SMF28CA | SMF28CA |
| Fabrikant | Littelfuse Inc. | onsemi | Meritek | MDD |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spanning - Onderbreking (Min) | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Power - Peak Pulse | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Power Line Protection | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | - | - | - | - |
| Capacitieve @ Frequentie | - | - | - | - |
| Bidirectionele kanalen | - | - | - | - |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Spanning - Reverse Standoff (type) | - | - | - | - |
Download SMF28CA-TP PDF -datasheets en Micro Commercial Co -documentatie voor SMF28CA-TP - Micro Commercial Co.
SMF28CA-E3-08Electro-Films (EFI) / Vishay
SMF3.3.TC/L/TSemtech
SMF2AAW1NEverswitchSWI NO MOM 24V 0.2A 16MM PIEZO A
SMF3.3.TCSemtechUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.