- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
SM Series Datasheet.pdfOmgevingsinformatie
3-1879011-9 Statement of Compliance.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.189 | $0.19 |
SMF28K2JT Tech -specificaties
TE Connectivity Passive Product - SMF28K2JT Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als TE Connectivity Passive Product - SMF28K2JT
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity |
| Tolerantie | ±5% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | SMD |
| Size / Dimension | 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm) |
| Serie | SMF, CGS |
| panel Mode | 8.2 kOhms |
| Vermogen (Watt) | 2W |
| Verpakking / doos | 2616 (6740 Metric), J-Lead |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 200°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.152" (3.85mm) |
| Kenmerken | Flame Retardant Coating, Safety |
| Failure Rate | - |
| Samenstelling | Metal Film |
| Base Productnummer | SMF2 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als TE Connectivity Passive Product SMF28K2JT.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SMF28K2JT | SMF3.3 | SMF3.3.TC/L/T | SMF2AAW1G |
| Fabrikant | TE Connectivity Passive Product | Littelfuse Inc. | Semtech | Everswitch |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.152" (3.85mm) | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | SMD | SOD-123F | - | - |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | - | Bulk |
| Aantal Beëindiging | 2 | - | - | - |
| Verpakking / doos | 2616 (6740 Metric), J-Lead | SOD-123F | - | - |
| Base Productnummer | SMF2 | SMF3.3 | - | - |
| Tolerantie | ±5% | - | - | - |
| Kenmerken | Flame Retardant Coating, Safety | - | - | Epoxy Sealed Terminals |
| panel Mode | 8.2 kOhms | - | - | - |
| Samenstelling | Metal Film | - | - | - |
| Size / Dimension | 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm) | - | - | - |
| Vermogen (Watt) | 2W | - | - | - |
| Serie | SMF, CGS | SMF | - | SMF2 |
| Temperatuur | -55°C ~ 200°C | -55°C ~ 150°C (TJ) | - | -40°C ~ 125°C |
Download SMF28K2JT PDF -datasheets en TE Connectivity Passive Product -documentatie voor SMF28K2JT - TE Connectivity Passive Product.
SMF3.3.TCSemtech
SMF3.3.TC/L/TSemtech
SMF2AAW1NEverswitchSWI NO MOM 24V 0.2A 16MM PIEZO A
SMF28CA-E3-08Electro-Films (EFI) / VishayUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.