- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML -datasheet
SMF2.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $18.09 | $18.09 |
SMF2AAW1G Tech -specificaties
Everswitch - SMF2AAW1G Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Everswitch - SMF2AAW1G
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Everswitch |
| Nominale spanning - DC | 24 V |
| Nominale spanning - AC | 24 V |
| Type | Piezo, Anti-Vandal |
| Klemtype | Wire Leads |
| schakelfunctie | Off-Mom |
| Serie | SMF2 |
| Paneeluitsparing Dimensions | Circular - 16.20mm Dia |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Panel Mount, Front |
| Ingress Protection | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Verlichting Voltage (nominaal) | - |
| Verlichting, Kleur | - |
| Kenmerken | Epoxy Sealed Terminals |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 200mA (AC/DC) |
| Color - Actuator / Cap | Green |
| Circuit | SPST-NO |
| actuator Type | Round, Button, Flush |
| actuator Marking | No Marking |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS-conformiteit |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Everswitch SMF2AAW1G.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | SMF2AAW1G | SMF2AAW1N | SMF2AAW1R | SMF3.3A |
| Fabrikant | Everswitch | Everswitch | Everswitch | Hamlin / Littelfuse |
| Circuit | SPST-NO | SPST-NO | SPST-NO | - |
| actuator Marking | No Marking | No Marking | No Marking | - |
| montage Type | Panel Mount, Front | Panel Mount, Front | Panel Mount, Front | - |
| Nominale spanning - DC | 24 V | 24 V | 24 V | - |
| Color - Actuator / Cap | Green | Silver | Red | - |
| Verlichting Voltage (nominaal) | - | - | - | - |
| actuator Type | Round, Button, Flush | Round, Button, Flush | Round, Button, Flush | - |
| Kenmerken | Epoxy Sealed Terminals | Epoxy Sealed Terminals | Epoxy Sealed Terminals | - |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | -40°C ~ 125°C | - |
| schakelfunctie | Off-Mom | Off-Mom | Off-Mom | - |
| Paneeluitsparing Dimensions | Circular - 16.20mm Dia | Circular - 16.20mm Dia | Circular - 16.20mm Dia | - |
| Verlichting, Kleur | - | - | - | - |
| Type | Piezo, Anti-Vandal | Piezo, Anti-Vandal | Piezo, Anti-Vandal | - |
| Pakket | Bulk | Bulk | Bulk | - |
| Ingress Protection | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof | - |
| Klemtype | Wire Leads | Wire Leads | Wire Leads | - |
| Nominale spanning - AC | 24 V | 24 V | 24 V | - |
| Serie | SMF2 | SMF2 | SMF2 | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 200mA (AC/DC) | 200mA (AC/DC) | 200mA (AC/DC) | - |
Download SMF2AAW1G PDF -datasheets en Everswitch -documentatie voor SMF2AAW1G - Everswitch.
SMF3.3.TCSemtech
SMF3.3AHamlin / Littelfuse
SMF28CA-E3-08Electro-Films (EFI) / Vishay
SMF3.3CA-E3-08Electro-Films (EFI) / Vishay
SMF2AAW1NEverswitchSWI NO MOM 24V 0.2A 16MM PIEZO A
SMF3.3TCSemtech
SMF3.3.TC/L/TSemtechUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.