- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN -assemblage/oorsprong
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $52.73 | $52.73 |
| 200+ | $21.04 | $4,208.00 |
| 500+ | $20.34 | $10,170.00 |
| 1000+ | $19.99 | $19,990.00 |
S20420 Tech -specificaties
Microchip Technology - S20420 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Microchip Technology - S20420
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Microchip Technology |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.2 V @ 30 A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 200 V |
| Technologie | Standard |
| Leverancier Device Pakket | DO-203AA (DO-4) |
| Snelheid | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie | S204 |
| Verpakking / doos | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting | -65°C ~ 200°C |
| montage Type | Stud Mount |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 10 µA @ 200 V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) | 12A |
| Capaciteit @ Vr, F | - |
| Base Productnummer | S204 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Microchip Technology S20420.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | S204120 | S204100 | S20405 | S20440 |
| Fabrikant | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serie | - | - | - | - |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting | - | - | - | - |
| Capaciteit @ Vr, F | - | - | - | - |
| Technologie | - | - | - | - |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) | - | - | - | - |
| Snelheid | - | - | - | - |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
Download S20420 PDF -datasheets en Microchip Technology -documentatie voor S20420 - Microchip Technology.
S2042BSTMicroelectronics
S20410Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 100V 12A DO203AA
S20430Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S204120Microchip TechnologyRECTIFIER
S2040Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 400V 16A DO203AA
S20460Microchip TechnologyRECTIFIER
S20450Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S20440Microchip TechnologyRECTIFIER
S20405Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S204100Microchip TechnologyRECTIFIER
S2046BAMCC
S2044B-10AMCC
S2040NTECR
S2046PK-1SONY
S2043B-10AMCCUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.