- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN -assemblage/oorsprong
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfS204100 Tech -specificaties
Microchip Technology - S204100 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Microchip Technology - S204100
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Microchip Technology |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.2 V @ 30 A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1000 V |
| Technologie | Standard |
| Leverancier Device Pakket | DO-4 (DO-203AA) |
| Snelheid | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie | S204 |
| Verpakking / doos | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting | -65°C ~ 200°C |
| montage Type | Stud Mount |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 10 µA @ 1000 V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) | 12A |
| Capaciteit @ Vr, F | - |
| Base Productnummer | S204100 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Microchip Technology S204100.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | S20410 | S204120 | S20460 | S20440 |
| Fabrikant | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serie | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Snelheid | - | - | - | - |
| Technologie | - | - | - | - |
| Capaciteit @ Vr, F | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | - | - | - | - |
Download S204100 PDF -datasheets en Microchip Technology -documentatie voor S204100 - Microchip Technology.
S20460Microchip TechnologyRECTIFIER
S20410Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 100V 12A DO203AA
S20430Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S2042BSTMicroelectronics
S2040Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 400V 16A DO203AA
S20420Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 200V 12A DO203AA
S204120Microchip TechnologyRECTIFIER
S20405Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S20440Microchip TechnologyRECTIFIER
S20450Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S2044B-10AMCC
S203ZCXIMADENIGBT Module
S203ZLXIMADENIGBT Module
S2040NTECR
S2043B-10AMCCUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.