- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN -assemblage/oorsprong
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $60.26 | $60.26 |
| 200+ | $24.04 | $4,808.00 |
| 500+ | $23.24 | $11,620.00 |
| 1000+ | $22.84 | $22,840.00 |
S2040 Tech -specificaties
Microchip Technology - S2040 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Microchip Technology - S2040
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Microchip Technology |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.3 V @ 30 A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 400 V |
| Technologie | Standard |
| Leverancier Device Pakket | DO-203AA (DO-4) |
| Snelheid | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | DO-203AA, DO-4, Stud |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Bulk |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting | -65°C ~ 200°C |
| montage Type | Stud Mount |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | 10 µA @ 400 V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) | 16A |
| Capaciteit @ Vr, F | - |
| Base Productnummer | S2040 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Microchip Technology S2040.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | S20405 | S204100 | S204120 | S20410 |
| Fabrikant | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Snelheid | - | - | - | - |
| Technologie | - | - | - | - |
| Capaciteit @ Vr, F | - | - | - | - |
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serie | - | - | - | - |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) | - | - | - | - |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting | - | - | - | - |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr | - | - | - | - |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Download S2040 PDF -datasheets en Microchip Technology -documentatie voor S2040 - Microchip Technology.
S203BNF1L3 Narda-MITEQSWITCH
S203BDM1L3 Narda-MITEQSWITCH
S203BNL3 Narda-MITEQSWITCH
S204100Microchip TechnologyRECTIFIER
S204120Microchip TechnologyRECTIFIER
S203BDL3 Narda-MITEQSWITCH
S20410Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 100V 12A DO203AA
S20420Microchip TechnologyDIODE GEN PURP 200V 12A DO203AA
S20405Microchip TechnologySTD RECTIFIER
S2040NTECR
S203ZLXIMADENIGBT Module
S203ZCXIMADENIGBT ModuleUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.