- Jess***Jones
- 2026/04/17
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.396 | $0.40 |
| 10+ | $0.388 | $3.88 |
| 30+ | $0.382 | $11.46 |
| 100+ | $0.376 | $37.60 |
37000630000 Tech -specificaties
Littelfuse Inc. - 37000630000 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Littelfuse Inc. - 37000630000
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse |
| Nominale spanning - AC | 250 V |
| Size / Dimension | 0.335" Dia x 0.315" H (8.50mm x 8.00mm) |
| Serie | TR5® 370 |
| Reactietijd | Fast Blow |
| Verpakking / doos | Radial, Can, Vertical |
| Pakket | Cut Tape (CT) |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Through Hole |
| Smelting I²t | 0.0005 |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 63 mA |
| Kleur | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning | 50A |
| Goedkeuringsbureau | CCC, cURus, SEMKO, VDE |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.10.0040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Littelfuse Inc. 37000630000.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 37000400000 | 37000800000 | 37000630410 | 37000500000 |
| Fabrikant | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Fuse Type | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Goedkeuringsbureau | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nominale spanning - AC | - | - | - | - |
| Smelting I²t | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kleur | - | - | - | - |
| Reactietijd | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
37000-324EchelonSOFTWARE LONMAKER PRO TURBO SR4
3700.9Conta-Clip, Inc.END PLATEUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.