- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
Model 183 Multiplier.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $592.56 | $592.56 |
| 200+ | $236.44 | $47,288.00 |
| 500+ | $228.54 | $114,270.00 |
| 1000+ | $224.63 | $224,630.00 |
37000 Tech -specificaties
Simpson Electric - 37000 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Simpson Electric - 37000
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Simpson Electric |
| Voltage - Levering | 21.6V ~ 26.4V |
| Serie | - |
| sensor Type | Current Transducer |
| Gevoeligheid | - |
| Reactietijd | - |
| Polarisatie | Unidirectional |
| Verpakking / doos | Module, Single Pass Through |
| Pakket | Retail Package |
| uitgang | Ratiometric, 4mA ~ 20mA |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -30°C ~ 65°C |
| Aantal kanalen | 1 |
| montage Type | Chassis Mount |
| lineariteit | - |
| Frequentie | 60Hz |
| voor het meten | AC |
| Current - Supply (Max) | - |
| Current - Sensing | 5A |
| Nauwkeurigheid | ±0.04% |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | Niet toepasbaar |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Simpson Electric 37000.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 37000 | 37000400430 | 3700.1 | 3700.2 |
| Fabrikant | Simpson Electric | Littelfuse Inc. | Conta-Clip, Inc. | Conta-Clip, Inc. |
| voor het meten | AC | - | - | - |
| Gevoeligheid | - | - | - | - |
| Serie | - | TR5® 370 | ZAP | ZAP |
| Polarisatie | Unidirectional | - | - | - |
| montage Type | Chassis Mount | Through Hole | - | - |
| Frequentie | 60Hz | - | - | - |
| Current - Sensing | 5A | - | - | - |
| lineariteit | - | - | - | - |
| Current - Supply (Max) | - | - | - | - |
| sensor Type | Current Transducer | - | - | - |
| Temperatuur | -30°C ~ 65°C | -40°C ~ 85°C | - | - |
| Pakket | Retail Package | Bulk | Bulk | Bulk |
| Aantal kanalen | 1 | - | - | - |
| Verpakking / doos | Module, Single Pass Through | Radial, Can, Vertical | - | - |
| Nauwkeurigheid | ±0.04% | - | - | - |
| Voltage - Levering | 21.6V ~ 26.4V | - | - | - |
| Reactietijd | - | Fast Blow | - | - |
| uitgang | Ratiometric, 4mA ~ 20mA | - | - | - |
Download 37000 PDF -datasheets en Simpson Electric -documentatie voor 37000 - Simpson Electric.
370-AEVQ-CProLabsDell 370-AEVQ Compatible 16GB DD
3700.9Conta-Clip, Inc.END PLATE
3700.5Conta-Clip, Inc.END PLATE
3700.1Conta-Clip, Inc.END PLATE
37000-324EchelonSOFTWARE LONMAKER PRO TURBO SR4
3700.8Conta-Clip, Inc.END PLATE
3700.3Conta-Clip, Inc.END PLATE
3700.2Conta-Clip, Inc.END PLATE
3700.2On Shore Technology Inc.CONN TERM BLK END PLATE RAIL BG
370-AEVR-CProLabsDell 370-AEVR Compatible 32GB DDUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.