- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
Model 183 Multiplier.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $639.59 | $639.59 |
| 200+ | $255.20 | $51,040.00 |
| 500+ | $246.68 | $123,340.00 |
| 1000+ | $242.46 | $242,460.00 |
37001 Tech -specificaties
Simpson Electric - 37001 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Simpson Electric - 37001
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Simpson Electric |
| Voltage - Levering | 21.6V ~ 26.4V |
| Serie | - |
| sensor Type | Current Transducer |
| Gevoeligheid | - |
| Reactietijd | - |
| Polarisatie | Unidirectional |
| Verpakking / doos | Module, Single Pass Through |
| Pakket | Retail Package |
| uitgang | Ratiometric, 4mA ~ 20mA |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -30°C ~ 65°C |
| Aantal kanalen | 1 |
| montage Type | Chassis Mount |
| lineariteit | - |
| Frequentie | 60Hz |
| voor het meten | AC |
| Current - Supply (Max) | - |
| Current - Sensing | 50A |
| Nauwkeurigheid | ±0.04% |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | Niet toepasbaar |
| Bereikstatus | Vendor Undefined |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Simpson Electric 37001.
| Productkenmerk | ![]() |
|
|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 37001 | ACT26MD05PN-6149 |
| Fabrikant | Simpson Electric | TE Connectivity Deutsch Connectors |
| Serie | - | MIL-DTL-38999 Series III, ACT |
| Temperatuur | -30°C ~ 65°C | -65°C ~ 200°C |
| Frequentie | 60Hz | - |
| Polarisatie | Unidirectional | - |
| Pakket | Retail Package | Bag |
| Aantal kanalen | 1 | - |
| lineariteit | - | - |
| Voltage - Levering | 21.6V ~ 26.4V | - |
| Nauwkeurigheid | ±0.04% | - |
| Reactietijd | - | - |
| voor het meten | AC | - |
| montage Type | Chassis Mount | Free Hanging (In-Line) |
| Verpakking / doos | Module, Single Pass Through | - |
| sensor Type | Current Transducer | - |
| Current - Supply (Max) | - | - |
| Gevoeligheid | - | - |
| uitgang | Ratiometric, 4mA ~ 20mA | - |
| Current - Sensing | 50A | - |
Download 37001 PDF -datasheets en Simpson Electric -documentatie voor 37001 - Simpson Electric.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.