- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
MMFT960T1.pdfPcn veroudering/ eol
Multiple Devices 17/Apr/2015.pdfPCN -ontwerp/specificatie
Datasheet MSL Updated 2/April/2007.pdfMMFT960T1G Tech -specificaties
onsemi - MMFT960T1G Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als onsemi - MMFT960T1G
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | onsemi |
| VGS (th) (Max) @ Id | 3.5V @ 1mA |
| Vgs (Max) | ±30V |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | SOT-223 (TO-261) |
| Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 1.7Ohm @ 1A, 10V |
| Vermogensverlies (Max) | 800mW (Ta) |
| Verpakking / doos | TO-261-4, TO-261AA |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 65 pF @ 25 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 3.2 nC @ 10 V |
| FET Type | N-Channel |
| FET Feature | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 60 V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 300mA (Tc) |
| Base Productnummer | MMFT96 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als onsemi MMFT960T1G.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MMFT960T1 | MMFTN3018W | MMFTN138W | MMFTN2362 |
| Fabrikant | onsemi | Diotec Semiconductor | Diotec Semiconductor | Diotec Semiconductor |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | - | - | - | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Vermogensverlies (Max) | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | - | - | - | - |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| FET Type | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Technologie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
Download MMFT960T1G PDF -datasheets en onsemi -documentatie voor MMFT960T1G - onsemi.
MMFT70R380PTHMAGNACHIP
MMFTN3018WDiotec SemiconductorMOSFET N-CH 30V 100MA SOT323
MMFT8472DWDiotec SemiconductorMOSFET, 50V, 0.115A, N+P, 0.2W
MMFT6661T1MOT/ON
MMFTN138WDiotec SemiconductorMOSFET, SOT-323, 50V, 0.22A, 150
MMFT70R380PMAGNACHIPUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.