- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
MMFTN3018W Datasheet.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.046 | $0.05 |
| 200+ | $0.018 | $3.60 |
| 500+ | $0.017 | $8.50 |
| 1000+ | $0.017 | $17.00 |
MMFTN3018W Tech -specificaties
Diotec Semiconductor - MMFTN3018W Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Diotec Semiconductor - MMFTN3018W
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Diotec Semiconductor |
| VGS (th) (Max) @ Id | 1.5V @ 100µA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | SOT-323 |
| Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 8Ohm @ 10mA, 4V |
| Vermogensverlies (Max) | 200mW (Ta) |
| Verpakking / doos | SC-70, SOT-323 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 13000 pF @ 5 V |
| FET Type | N-Channel |
| FET Feature | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | 2.5V, 4V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 30 V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 100mA (Ta) |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Diotec Semiconductor MMFTN3018W.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MMFTN138W | MMFTN620KDW | MMFTN6001 | MMFTN138 |
| Fabrikant | Diotec Semiconductor | Diotec Semiconductor | Diotec Semiconductor | Diotec Semiconductor |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | - | - | - | - |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) | - | - | - | - |
| Vermogensverlies (Max) | - | - | - | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| FET Type | - | - | - | - |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Technologie | - | - | - | - |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
Download MMFTN3018W PDF -datasheets en Diotec Semiconductor -documentatie voor MMFTN3018W - Diotec Semiconductor.
MMFTP2301VBSEMI
MMFTN620KDWDiotec SemiconductorMOSFET, SOT-363, 60V, 0.35A, 0,
MMFTN620KDW-AQDiotec SemiconductorMOSFET, SOT-363, 60V, 0.35A, 0,
MMFTN138WDiotec SemiconductorMOSFET, SOT-323, 50V, 0.22A, 150
MMFTN4520Diotec SemiconductorMOSFET, SOT-23, 150V, 0.425A, 15Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.