- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
MMFT8472DW.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.065 | $0.07 |
| 200+ | $0.026 | $5.20 |
| 750+ | $0.025 | $18.75 |
| 1500+ | $0.025 | $37.50 |
MMFT8472DW Tech -specificaties
Diotec Semiconductor - MMFT8472DW Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Diotec Semiconductor - MMFT8472DW
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Diotec Semiconductor |
| VGS (th) (Max) @ Id | 2.5V @ 250µA |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | SOT-363 |
| Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 10Ohm @ 130mA, 10V |
| Vermogen - Max | 200mW (Ta) |
| Verpakking / doos | 6-VSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 50pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - |
| FET Feature | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 60V, 50V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 115mA (Ta), 130mA (Ta) |
| Configuratie | N and P-Channel |
| Base Productnummer | MMFT8472 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH info available upon request |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Diotec Semiconductor MMFT8472DW.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MMFT8472DW | MMFT70R380PTH | MMFT65R195P | MMFT6P02T1G |
| Fabrikant | Diotec Semiconductor | MAGNACHIP | MagnaChip | AMI Semiconductor/onsemi |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 115mA (Ta), 130mA (Ta) | - | - | - |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Configuratie | N and P-Channel | - | - | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | 6-VSSOP, SC-88, SOT-363 | - | - | - |
| Vermogen - Max | 200mW (Ta) | - | - | - |
| Base Productnummer | MMFT8472 | - | - | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 10Ohm @ 130mA, 10V | - | - | - |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| montage Type | Surface Mount | - | - | - |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 50pF @ 25V | - | - | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | 2.5V @ 250µA | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | SOT-363 | - | - | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 60V, 50V | - | - | - |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | - | - | - |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) | - | - | - |
Download MMFT8472DW PDF -datasheets en Diotec Semiconductor -documentatie voor MMFT8472DW - Diotec Semiconductor.
MMFT70R380PMAGNACHIP
MMFT70R380PTHMAGNACHIP
MMFT65R195PMagnaChip
MMFT65R195MagnaChip
MMFT6661T1MOT/ON
MMFTN138WDiotec SemiconductorMOSFET, SOT-323, 50V, 0.22A, 150
MMFT60R380PTHMAGNACHIPUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.