- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfHMC321LP4ETR Tech -specificaties
Analog Devices Inc. - HMC321LP4ETR Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. - HMC321LP4ETR
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices, Inc. |
| Voltage - Levering | 5V |
| topologie | Absorptive |
| Test Frequency | 8GHz |
| Leverancier Device Pakket | 24-QFN (4x4) |
| Serie | - |
| RF-Type | General Purpose |
| Verpakking / doos | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| P1dB | 23dBm |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Isolatie | 25dB |
| Insertion Loss | 2.7dB |
| Impedantie | 50Ohm, 75Ohm |
| IIP3 | 40dBm |
| Frequentiebereik | 0Hz ~ 8GHz |
| Kenmerken | - |
| Circuit | SP8T |
| Base Productnummer | HMC321 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. HMC321LP4ETR.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | HMC321ALP4ETR | HMC322ALP4ETR | HMC322LP4ETR | HMC321LP4TR |
| Fabrikant | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Impedantie | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| topologie | - | - | - | - |
| IIP3 | - | - | - | - |
| RF-Type | - | - | - | - |
| Isolatie | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| P1dB | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frequentiebereik | - | - | - | - |
| Test Frequency | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Insertion Loss | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Download HMC321LP4ETR PDF -datasheets en Analog Devices Inc. -documentatie voor HMC321LP4ETR - Analog Devices Inc..
HMC326MS8Hittite (Analog Devices)
HMC322LP4EAnalog Devices
HMC320MS8HMCUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.