- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
HMC320MS8G/E.pdfHMC320MS8G Tech -specificaties
Analog Devices Inc. - HMC320MS8G Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. - HMC320MS8G
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices, Inc. |
| Voltage - Levering | 3V |
| Test Frequency | - |
| Leverancier Device Pakket | 8-MSOP-EP |
| Serie | - |
| RF-Type | HiperLAN, UNII |
| Verpakking / doos | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118', 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Pakket | Strip |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| P1dB | 9dBm |
| ruisgetal | 2.5dB |
| montage Type | Surface Mount |
| Krijgen | 12dB |
| Frequentie | 5GHz ~ 6GHz |
| Current - Supply | 25mA |
| Base Productnummer | HMC320 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.33.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. HMC320MS8G.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | HMC320MS8G | HMC320MS8GE | HMC320MS8GTR | HMC320MS8GETR |
| Fabrikant | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Base Productnummer | HMC320 | HMC320 | HMC320 | HMC320 |
| P1dB | 9dBm | 9dBm | 12dBm | 9dBm |
| Verpakking / doos | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118', 3.00mm Width) Exposed Pad | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118', 3.00mm Width) Exposed Pad |
| RF-Type | HiperLAN, UNII | HiperLAN, UNII | - | HiperLAN, UNII |
| Current - Supply | 25mA | 25mA | 40mA | 25mA |
| Frequentie | 5GHz ~ 6GHz | 5GHz ~ 6GHz | 5GHz ~ 6GHz | 5GHz ~ 6GHz |
| Leverancier Device Pakket | 8-MSOP-EP | 8-MSOP-EP | 8-MSOP-EP | 8-MSOP-EP |
| Krijgen | 12dB | 12dB | 13dB | 12dB |
| Pakket | Strip | Strip | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Test Frequency | - | - | 6GHz | - |
| Voltage - Levering | 3V | 3V | 3V | 3V |
| Serie | - | - | - | - |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| ruisgetal | 2.5dB | 2.5dB | 2.7dB | 2.5dB |
Download HMC320MS8G PDF -datasheets en Analog Devices Inc. -documentatie voor HMC320MS8G - Analog Devices Inc..
HMC31DRYS-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
HMC31DRYS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
HMC31DTEISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
HMC31DTESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
HMC31DTEFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
HMC31DTEHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
HMC31DRYSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
HMC31DTENSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
HMC320MS8HMCUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.