- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $23.706 | $23.71 |
| 30+ | $22.735 | $682.05 |
HMC321ALP4E Tech -specificaties
Analog Devices Inc. - HMC321ALP4E Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. - HMC321ALP4E
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices, Inc. |
| Voltage - Levering | 5V |
| topologie | Absorptive |
| Test Frequency | 8GHz |
| Leverancier Device Pakket | 24-LFCSP (4x4) |
| Serie | - |
| RF-Type | - |
| Verpakking / doos | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | Strip |
| P1dB | 12dBm |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Isolatie | 25dB |
| Insertion Loss | 2.7dB |
| Impedantie | 50Ohm |
| IIP3 | 40dBm |
| Frequentiebereik | 0Hz ~ 8GHz |
| Kenmerken | - |
| Circuit | SP8T |
| Base Productnummer | HMC321 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. HMC321ALP4E.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | HMC321ALP4ETR | HMC321LP4ETR | HMC322ALP4E | HMC322ALP4ETR |
| Fabrikant | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Impedantie | - | - | - | - |
| Isolatie | - | - | - | - |
| Test Frequency | - | - | - | - |
| P1dB | - | - | - | - |
| Frequentiebereik | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| IIP3 | - | - | - | - |
| Insertion Loss | - | - | - | - |
| RF-Type | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| topologie | - | - | - | - |
Download HMC321ALP4E PDF -datasheets en Analog Devices Inc. -documentatie voor HMC321ALP4E - Analog Devices Inc..
HMC31DTEHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
HMC31DTENSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
HMC31DTESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
HMC31DTEISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
HMC320MS8HMCUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.