- Jess***Jones
- 2026/04/17
UC2573N Tech -specificaties
Unitrode - UC2573N Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Unitrode - UC2573N
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Unitrode |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | 4.75V ~ 30V |
| topologie | Buck |
| Synchronous Rectifier | No |
| Leverancier Device Pakket | 8-PDIP |
| Serie | - |
| Seriële interfaces | - |
| Verpakking / doos | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pakket | Bulk |
| Output Type | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen | 1 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Uitgangsconfiguratie | Positive |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Functie | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen | 100kHz |
| Duur Cyclus (Max) | 92% |
| Beheersfuncties | Current Limit, Ramp |
| Clock Sync | No |
| Base Productnummer | UC2573 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Unitrode UC2573N.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | UC2573N | UC2573NG4 | UC2573DTRG4 | UC2573DTR |
| Fabrikant | Texas Instruments | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Functie | - | - | - | - |
| Seriële interfaces | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aantal uitgangen | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serie | - | - | - | - |
| topologie | - | - | - | - |
| Synchronous Rectifier | - | - | - | - |
| Clock Sync | - | - | - | - |
| Uitgangsconfiguratie | - | - | - | - |
| Frequentie - Schakelen | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Uitgangsfasen | - | - | - | - |
| Duur Cyclus (Max) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Beheersfuncties | - | - | - | - |
UC2577D-ADJTexas Instruments
UC2577TD-12Texas Instruments
UC2577T-ADJG3Texas Instruments
UC2572DTRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC REG CTRLR FLYBACK 8SOIC
UC2573DTRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC REG CTRLR BUCK 8SOIC
UC2576HVT-15UC
UC2577T-ADJUnitrodeSWITCHING REGULATOR, CURRENT-MOD
UC2577TD-ADJUNITRODEIGBT ModuleUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.