- Jess***Jones
- 2026/04/17
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.555 | $1.56 |
UC2572DTRG4 Tech -specificaties
Luminary Micro / Texas Instruments - UC2572DTRG4 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Luminary Micro / Texas Instruments - UC2572DTRG4
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Texas Instruments |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | 4.75 V ~ 30 V |
| topologie | Flyback |
| Synchronous Rectifier | No |
| Leverancier Device Pakket | 8-SOIC |
| Serie | - |
| Seriële interfaces | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen | 1 |
| Uitgangsconfiguratie | Negative |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd | 28 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |
| Functie | Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen | 100kHz |
| Duur Cyclus (Max) | 92% |
| gedetailleerde beschrijving | Flyback Regulator Negative Output Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 8-SOIC |
| Beheersfuncties | Current Limit, Ramp |
| Clock Sync | No |
| Base Part Number | UC2572 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | Loodvrij / RoHS-conform |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Luminary Micro / Texas Instruments UC2572DTRG4.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | UC2573DTRG4 | UC2572DTR | UC2572DG4 | UC2573DTR |
| Fabrikant | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Uitgangsconfiguratie | - | - | - | - |
| Functie | - | - | - | - |
| Uitgangsfasen | - | - | - | - |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | - | - | - | - |
| Beheersfuncties | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Clock Sync | - | - | - | - |
| Base Part Number | - | - | - | - |
| Synchronous Rectifier | - | - | - | - |
| Loodvrije status / RoHS-status | - | - | - | - |
| Aantal uitgangen | - | - | - | - |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Packaging | - | - | - | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Frequentie - Schakelen | - | - | - | - |
| Duur Cyclus (Max) | - | - | - | - |
| topologie | - | - | - | - |
| Seriële interfaces | - | - | - | - |
| gedetailleerde beschrijving | - | - | - | - |
UC256L3U-UAtmel (Microchip Technology)
UC256L4UAtmel (Microchip Technology)
UC2573DTRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC REG CTRLR BUCK 8SOIC
UC2576HVT-15UCUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.