- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -assemblage/oorsprong
2.73KHz.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.095 | $0.10 |
| 10+ | $0.077 | $0.77 |
| 30+ | $0.069 | $2.07 |
| 100+ | $0.059 | $5.90 |
| 500+ | $0.054 | $27.00 |
| 1000+ | $0.052 | $52.00 |
74HCT4020PW-Q100J Tech -specificaties
Nexperia USA Inc. - 74HCT4020PW-Q100J Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Nexperia USA Inc. - 74HCT4020PW-Q100J
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Nexperia |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Trigger Type | Negative Edge |
| timing | - |
| Leverancier Device Pakket | 16-TSSOP |
| Serie | Automotive, AEC-Q100, 74HCT |
| Reset | Asynchronous |
| Verpakking / doos | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 14 |
| montage Type | Surface Mount |
| Type logica | Binary Counter |
| Richting | Up |
| Count Rate | 47 MHz |
| Base Productnummer | 74HCT4020 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Nexperia USA Inc. 74HCT4020PW-Q100J.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 74HCT4020PW-Q100118 | 74HCT4020D-Q100J | 74HCT4040D-Q100J | 74HCT4040BQ-Q100X |
| Fabrikant | NXP USA Inc. | Nexperia USA Inc. | Nexperia USA Inc. | Nexperia USA Inc. |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Trigger Type | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Aantal elementen | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Reset | - | - | - | - |
| Type logica | - | - | - | - |
| timing | - | - | - | - |
| Aantal bits per element | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Count Rate | - | - | - | - |
| Richting | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Download 74HCT4020PW-Q100J PDF -datasheets en Nexperia USA Inc. -documentatie voor 74HCT4020PW-Q100J - Nexperia USA Inc..
74HCT4024DLUMILEDSUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.