- Yuki***aka88
- 2026/05/26
PCN -assemblage/oorsprong
ICN6 to ICN8 Transfer 13/Jul/2013.pdfPcn veroudering/ eol
Multiple Devices 29/Dec/2014.pdfPCN -verpakking
All Dev Label Update 15/Dec/2020.pdfHTML -datasheet
74HCT4020D,653 Datasheet.pdf74HCT4020N,652 Tech -specificaties
NXP USA Inc. - 74HCT4020N,652 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als NXP USA Inc. - 74HCT4020N,652
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | NXP Semiconductors |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Trigger Type | Negative Edge |
| timing | - |
| Leverancier Device Pakket | 16-DIP |
| Serie | 74HCT |
| Reset | Asynchronous |
| Verpakking / doos | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pakket | Tube |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 14 |
| montage Type | Through Hole |
| Type logica | Binary Counter |
| Richting | Up |
| Count Rate | 47 MHz |
| Base Productnummer | 74HCT4020 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als NXP USA Inc. 74HCT4020N,652.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 74HCT4020D,652 | 74HCT4020D,652 | 74HCT4020D,653 | 74HCT4020D,653 |
| Fabrikant | NXP Semiconductors | Nexperia USA Inc. | Nexperia USA Inc. | NXP USA Inc. |
| Richting | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Aantal elementen | - | - | - | - |
| Trigger Type | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Type logica | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Reset | - | - | - | - |
| Count Rate | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Aantal bits per element | - | - | - | - |
| timing | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Download 74HCT4020N,652 PDF -datasheets en NXP USA Inc. -documentatie voor 74HCT4020N,652 - NXP USA Inc..
74HCT4020DLUMILEDS
74HCT4024DLUMILEDSUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.