- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfOnderdeelnummeringsgids
Cylindrical Battery Holders.pdfGRM0335C1E2R2BA01J Tech -specificaties
Murata Electronics - GRM0335C1E2R2BA01J Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Murata Electronics - GRM0335C1E2R2BA01J
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Murata Electronics |
| Spanning - Nominale | 25V |
| Tolerantie | ±0.1pF |
| Dikte (Max) | 0.013' (0.33mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.024' L x 0.012' W (0.60mm x 0.30mm) |
| Serie | GRM |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 0201 (0603 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Capaciteit | 2.2 pF |
| Base Productnummer | GRM0335C1E |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Murata Electronics GRM0335C1E2R2BA01J.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | GRM0335C1E2R2WA01J | GRM0335C1E2R3BA01J | GRM0335C1E2R2CA01J | GRM0335C1E2R1BA01J |
| Fabrikant | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| lead Style | - | - | - | - |
| Dikte (Max) | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spanning - Nominale | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serie | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| ratings | - | - | - | - |
Download GRM0335C1E2R2BA01J PDF -datasheets en Murata Electronics -documentatie voor GRM0335C1E2R2BA01J - Murata Electronics.
GRM0335C1E2R1WA01DMurata ElectronicsCAP CER 2.1PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E2R1WA01JMurata ElectronicsCAP CER 2.1PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E2R2WA01JMurata ElectronicsCAP CER 2.2PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E2R1CA01JMurata ElectronicsCAP CER 2.1PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E2R3BA01JMurata ElectronicsCAP CER 2.3PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E2R2CZ01DMurata Power Solutions
GRM0335C1E2R1BA01JMurata ElectronicsCAP CER 2.1PF 25V C0G 0201Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.