- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Pcn veroudering/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfAndere gerelateerde documenten
Cylindrical Battery Holders.pdfGRM0335C1E2R1CD01D Tech -specificaties
Murata Electronics - GRM0335C1E2R1CD01D Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Murata Electronics - GRM0335C1E2R1CD01D
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Murata Electronics |
| Spanning - Nominale | 25V |
| Tolerantie | ±0.25pF |
| Dikte (Max) | 0.013' (0.33mm) |
| temperatuurcoëfficiënt | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.024' L x 0.012' W (0.60mm x 0.30mm) |
| Serie | GRM |
| ratings | - |
| Verpakking / doos | 0201 (0603 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| montage Type | Surface Mount |
| lead Style | - |
| Afstand tussen de draden | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Kenmerken | - |
| Capaciteit | 2.1 pF |
| Base Productnummer | GRM0335C1E |
| toepassingen | General Purpose |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Murata Electronics GRM0335C1E2R1CD01D.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | GRM0335C1E2R1CA01D | GRM0335C1E2R1BD01D | GRM0335C1E2R2CD01D | GRM0335C1E2R2CD01J |
| Fabrikant | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Spanning - Nominale | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dikte (Max) | - | - | - | - |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Afstand tussen de draden | - | - | - | - |
| lead Style | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serie | - | - | - | - |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| toepassingen | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Download GRM0335C1E2R1CD01D PDF -datasheets en Murata Electronics -documentatie voor GRM0335C1E2R1CD01D - Murata Electronics.
GRM0335C1E2R1WA01JMurata ElectronicsCAP CER 2.1PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E2R0WA01JMurata ElectronicsCAP CER 2PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E2R2CZ01DMurata Power Solutions
GRM0335C1E2R1WA01DMurata ElectronicsCAP CER 2.1PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E2R0CZ01DMurata Power Solutions
GRM0335C1E2R1CA01JMurata ElectronicsCAP CER 2.1PF 25V C0G 0201
GRM0335C1E2R1BA01JMurata ElectronicsCAP CER 2.1PF 25V C0G 0201Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.