- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.321 | $0.32 |
| 10+ | $0.26 | $2.60 |
| 30+ | $0.234 | $7.02 |
| 100+ | $0.203 | $20.30 |
| 500+ | $0.189 | $94.50 |
| 1000+ | $0.18 | $180.00 |
MP28310GC-P Tech -specificaties
Monolithic Power Systems Inc. - MP28310GC-P Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Monolithic Power Systems Inc. - MP28310GC-P
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Monolithic Power Systems |
| w / Supervisor | No |
| w / Sequencer | No |
| w / LED Driver | No |
| Voltage / Current - Output 3 | Programmable, Programmable |
| Voltage / Current - Output 2 | 1.8V, 2.8V, 3V, 100mA |
| Voltage / Current - Output 1 | 1.2V, 1.5V, 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3V, 3.3V, 300mA |
| Voltage - Levering | 2V ~ 5.5V |
| topologie | Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (1) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket | 12-CSP (1.2x1.6) |
| Serie | MP |
| Verpakking / doos | 12-UFBGA, CSPBGA |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen | 2 |
| montage Type | Surface Mount |
| Frequentie - Schakelen | 1.5MHz |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Monolithic Power Systems Inc. MP28310GC-P.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MP28310GC-P | MP28310GC-Z | MP28300GG-Z | MP28313CS-LF-Z |
| Fabrikant | Monolithic Power Systems Inc. | Monolithic Power Systems Inc. | Monolithic Power Systems Inc. | Monolithic Power Systems |
| Serie | MP | MP | - | - |
| Voltage / Current - Output 2 | 1.8V, 2.8V, 3V, 100mA | 1.8V, 2.8V, 3V, 100mA | - | - |
| Voltage / Current - Output 3 | Programmable, Programmable | Programmable, Programmable | - | - |
| Leverancier Device Pakket | 12-CSP (1.2x1.6) | 12-CSP (1.2x1.6) | 12-QFN (2x2) | - |
| Verpakking / doos | 12-UFBGA, CSPBGA | 12-UFBGA, CSPBGA | 12-VFQFN | - |
| Voltage / Current - Output 1 | 1.2V, 1.5V, 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3V, 3.3V, 300mA | 1.2V, 1.5V, 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3V, 3.3V, 300mA | - | - |
| w / Supervisor | No | No | - | - |
| w / Sequencer | No | No | - | - |
| Aantal uitgangen | 2 | 2 | 2 | - |
| Voltage - Levering | 2V ~ 5.5V | 2V ~ 5.5V | - | - |
| topologie | Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (1) | Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (1) | Buck | - |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | - |
| Frequentie - Schakelen | 1.5MHz | 1.5MHz | 1.5MHz | - |
| w / LED Driver | No | No | - | - |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) | - |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C (TJ) | -40°C ~ 125°C (TJ) | -40°C ~ 125°C (TJ) | - |
MP28301GG-C808-ZMonolithic Power Systems
MP2826DL-LF-ZMonolithic Power Systems
MP28310GC-ZMonolithic Power Systems Inc.ULTRA-LOW 500NA IQ, 2-5.5V, 300M
MP28315CN-C114-LF-ZMonolithic Power Systems
MP28313CS-C215-LF-ZMonolithic Power Systems
MP28313CS-LF-ZMonolithic Power Systems
MP2827DL-LF-ZMonolithic Power Systems
MP28313DS-LF-ZMonolithic Power Systems
MP28313CS-C113-LF-ZMonolithic Power Systems
MP28313DSMonolithic Power Systems
MP28313DS-C318-LF-ZMonolithic Power Systems
MP28315CN-LF-ZMonolithic Power SystemsUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.