- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Omgevingsinformatie
MonolithicPower Systems Environmental Compliance D.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.733 | $0.73 |
| 10+ | $0.621 | $6.21 |
| 30+ | $0.558 | $16.74 |
| 100+ | $0.489 | $48.90 |
| 500+ | $0.457 | $228.50 |
| 1000+ | $0.443 | $443.00 |
MP28300GG-Z Tech -specificaties
Monolithic Power Systems Inc. - MP28300GG-Z Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Monolithic Power Systems Inc. - MP28300GG-Z
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Monolithic Power Systems |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 1.782V |
| Voltage - Output (Max) | 1.818V |
| Voltage - Input (Min) | 2V |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| topologie | Buck |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Leverancier Device Pakket | 12-QFN (2x2) |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 12-VFQFN |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Output Type | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie | Positive |
| Temperatuur | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen | 2 |
| montage Type | Surface Mount |
| Functie | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen | 1.5MHz |
| Current - Output | 300mA |
| Base Productnummer | MP28300 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Monolithic Power Systems Inc. MP28300GG-Z.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MP28301GG-Z | MP28300GG-P | MP28301GG-P | MP28265EL-LF-Z |
| Fabrikant | Monolithic Power Systems Inc. | Monolithic Power Systems Inc. | Monolithic Power Systems Inc. | Monolithic Power Systems Inc. |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Uitgangsconfiguratie | - | - | - | - |
| Current - Output | - | - | - | - |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| topologie | - | - | - | - |
| Functie | - | - | - | - |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aantal uitgangen | - | - | - | - |
| Voltage - Input (Max) | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Frequentie - Schakelen | - | - | - | - |
| Voltage - Input (Min) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Synchronous Rectifier | - | - | - | - |
Download MP28300GG-Z PDF -datasheets en Monolithic Power Systems Inc. -documentatie voor MP28300GG-Z - Monolithic Power Systems Inc..
MP2826DL-LF-ZMonolithic Power Systems
MP28313CS-LF-ZMonolithic Power Systems
MP28301GG-C808-ZMonolithic Power Systems
MP28310GC-PMonolithic Power Systems Inc.ULTRA-LOW 500NA IQ, 2-5.5V, 300M
MP28310GC-ZMonolithic Power Systems Inc.ULTRA-LOW 500NA IQ, 2-5.5V, 300M
MP28313CS-C215-LF-ZMonolithic Power Systems
MP28313CS-C113-LF-ZMonolithic Power Systems
MP2827DL-LF-ZMonolithic Power Systems
MP28313DSMonolithic Power SystemsUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.