- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $22.269 | $22.27 |
127-93-764-41-002000 Tech -specificaties
Mill-Max Manufacturing Corp. - 127-93-764-41-002000 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Mill-Max Manufacturing Corp. - 127-93-764-41-002000
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Mill-Max |
| Type | DIP, 0.75" (19.05mm) Row Spacing |
| Beëindigingstermijn | 0.370" (9.40mm) |
| Beëindiging | Wire Wrap |
| Serie | 127 |
| Pitch - Post | 0.070" (1.78mm) |
| Pitch - Paring | 0.070" (1.78mm) |
| Pakket | Tube |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal posities of Pins (Grid) | 64 (2 x 32) |
| montage Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | UL94 V-0 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester |
| Kenmerken | Open Frame |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 3 A |
| Contact Weerstand | - |
| Contact Materiaal - Post | Brass Alloy |
| Contact Materiaal - Paring | Beryllium Copper |
| Contact Voltooi Dikte - Post | 200.0µin (5.08µm) |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Afwerken - Post | Tin-Lead |
| Contact Afronden - Paring | Gold |
| Base Productnummer | 127-93 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Mill-Max Manufacturing Corp. 127-93-764-41-002000.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 127-93-764-41-003000 | 127-93-664-41-002000 | 127-93-668-41-002000 | 127-93-656-41-002000 |
| Fabrikant | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Pitch - Post | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serie | - | - | - | - |
| Contact Afronden - Paring | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Beëindigingstermijn | - | - | - | - |
| Contact Afwerken - Post | - | - | - | - |
| Pitch - Paring | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Contact Weerstand | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aantal posities of Pins (Grid) | - | - | - | - |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - | - | - | - |
| Contact Voltooi Dikte - Paring | - | - | - | - |
| Contact Voltooi Dikte - Post | - | - | - | - |
| Beëindiging | - | - | - | - |
| Contact Materiaal - Post | - | - | - | - |
| Contact Materiaal - Paring | - | - | - | - |
| Materiaal behuizing | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
127-93-652-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD
127-93-668-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 68POS GOLD
127-93-652-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD
127-93-664-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
127-F-P10-H-KF-4AE-T-ACIRC BRKR THRM
127-93-664-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
127-P10-H-KF-050022-12AE-T-ACIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
127-93-648-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
127-F11-P10-H-KF-6AE-T-ACIR BRKR THRM 6A 250VAC 50VDC
127-F-P10-H-KF-1AE-T-ACIRC BRKR THRM
127-93-656-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
127-F11-P10-H-KF-2AE-T-ACIR BRKR THRM 2A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-0.6AE-T-ACIRC BRKR THRM
127-93-656-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
127-P10-H-KF-050022-10AE-T-ACIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
127-F11-P10-H-KF-10AE-T-ACIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
127-93-668-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 68POS GOLD
127-93-764-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLDUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.