- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
127-(F)-P10, T12-H Series.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $40.079 | $40.08 |
127-F-P10-H-KF-4A Tech -specificaties
E-T-A - 127-F-P10-H-KF-4A Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als E-T-A - 127-F-P10-H-KF-4A
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | E-T-A |
| Nominale spanning - DC | 50 V |
| Nominale spanning - AC | 250 V |
| Serie | 127 |
| Pakket | Bulk |
| Aantal polen | 1 |
| montage Type | Panel Mount |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verlichting Voltage (nominaal) | - |
| Verlichting | None |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 4A |
| Breaker Type | Thermal |
| Goedkeuringsbureau | CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077 |
| actuator Type | Push to Reset |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als E-T-A 127-F-P10-H-KF-4A.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 127-F11-P10-H-KF-10A | 127-F11-P10-H-KF-2A | 127-F-P10-H-KF-1A | 127-F11-P10-H-KF-6A |
| Fabrikant | E-T-A | E-T-A | E-T-A | E-T-A |
| actuator Type | - | - | - | - |
| Nominale spanning - AC | - | - | - | - |
| Aantal polen | - | - | - | - |
| Breaker Type | - | - | - | - |
| Nominale spanning - DC | - | - | - | - |
| Verlichting Voltage (nominaal) | - | - | - | - |
| Verlichting | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Goedkeuringsbureau | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
Download 127-F-P10-H-KF-4A PDF -datasheets en E-T-A -documentatie voor 127-F-P10-H-KF-4A - E-T-A.
127-93-764-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
127-93-656-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
127-93-656-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC SKT DBL
127-F11-P10-H-KF-6AE-T-ACIR BRKR THRM 6A 250VAC 50VDC
127-F-P10-H-KF-1AE-T-ACIRC BRKR THRM
127-P10-H-KF-050022-10AE-T-ACIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-050022-15AE-T-ACIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
127-93-668-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 68POS GOLD
127-93-664-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
127-F11-P10-H-KF-10AE-T-ACIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-050022-2.5AE-T-ACIRC BRKR THRM
127-93-764-41-002000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
127-F11-P10-H-KF-2AE-T-ACIR BRKR THRM 2A 250VAC 50VDC
127-93-668-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 68POS GOLD
127-P10-H-KF-0.6AE-T-ACIRC BRKR THRM
127-P10-H-KF-050022-1AE-T-ACIR BRKR THRM 1A 250VAC 50VDC
127-P10-H-KF-050022-12AE-T-ACIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
127-93-664-41-003000Mill-Max Manufacturing Corp.CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLDUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.