- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $8.884 | $8.88 |
| 200+ | $3.439 | $687.80 |
| 500+ | $3.318 | $1,659.00 |
| 1000+ | $3.258 | $3,258.00 |
MC1007P Tech -specificaties
Motorola - MC1007P Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Motorola - MC1007P
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Motorola |
| Voltage - Levering | - |
| Leverancier Device Pakket | 14-PDIP |
| Serie | MC1000 |
| Verpakking / doos | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | 0°C ~ 75°C |
| Aantal ingangen | 3 |
| Aantal circuits | 3 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Through Hole |
| Max Signaalvertraging @ V, Max CL | - |
| Type logica | NOR Gate |
| Input -logisch niveau - Laag | 1.33V ~ 5.2V |
| Input -logisch niveau - Hoog | 0.7V ~ 1.025V |
| Kenmerken | - |
| Current - Output Hoog, Laag | - |
| Base Productnummer | MC1007 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Motorola MC1007P.
| Productkenmerk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MC1007P | MC1009P | MC1008P | MC10051BF1FAEA |
| Fabrikant | Motorola | Motorola | Motorola | Renesas Electronics Corporation |
| Input -logisch niveau - Laag | 1.33V ~ 5.2V | 1.33V ~ 5.2V | 1.33V ~ 5.2V | - |
| Leverancier Device Pakket | 14-PDIP | 14-PDIP | 14-PDIP | - |
| Input -logisch niveau - Hoog | 0.7V ~ 1.025V | 0.7V ~ 1.025V | 0.7V ~ 1.025V | - |
| Serie | MC1000 | MC1000 | MC1000 | - |
| Type logica | NOR Gate | NOR Gate | NOR Gate | - |
| Max Signaalvertraging @ V, Max CL | - | - | - | - |
| Current - Output Hoog, Laag | - | - | - | - |
| Base Productnummer | MC1007 | MC1009 | MC1008 | - |
| montage Type | Through Hole | Through Hole | Through Hole | - |
| Kenmerken | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | 14-DIP (0.300", 7.62mm) | 14-DIP (0.300", 7.62mm) | 14-DIP (0.300", 7.62mm) | - |
| Aantal ingangen | 3 | 3 | 3 | - |
| Pakket | Bulk | Bulk | Bulk | - |
| Temperatuur | 0°C ~ 75°C | 0°C ~ 75°C | 0°C ~ 75°C | - |
| Aantal circuits | 3 | 3 | 3 | - |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
MC10051BF1FAEARenesas Electronics Corporation
MC10059AF1CA9E2ARenesas Electronics Corporation
MC10087F1-100-MNJ-ANEC
MC10087F1,100NCE
MC1006MOTOROLAIGBT Module
MC10064MC
MC10079F1000NEC
MC10079F1,001NEC
MC1004PMOT
MC100E010FNMOTUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.