- Yuki***aka88
- 2026/05/26
HTML -datasheet
MC10, MC100E016.pdfPCN -assemblage/oorsprong
2.73KHz.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $6.345 | $6.35 |
| 200+ | $2.456 | $491.20 |
| 500+ | $2.37 | $1,185.00 |
| 1000+ | $2.327 | $2,327.00 |
MC100E016FNR2G Tech -specificaties
onsemi - MC100E016FNR2G Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als onsemi - MC100E016FNR2G
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | onsemi |
| Voltage - Levering | 4.2 V ~ 5.7 V |
| Trigger Type | Positive Edge |
| timing | Synchronous |
| Leverancier Device Pakket | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Serie | 100E |
| Reset | Asynchronous |
| Verpakking / doos | 28-LCC (J-Lead) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | 0°C ~ 85°C |
| Aantal elementen | 1 |
| Aantal bits per element | 8 |
| montage Type | Surface Mount |
| Type logica | Binary Counter |
| Richting | Up |
| Count Rate | 900 MHz |
| Base Productnummer | MC100E016 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als onsemi MC100E016FNR2G.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MC100E016FNR2G | MC100E016FN | MC100E016FNG | MC100E016FNR2 |
| Fabrikant | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Verpakking / doos | 28-LCC (J-Lead) | 28-LCC (J-Lead) | - | 28-LCC (J-Lead) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Tube | Bulk | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Levering | 4.2 V ~ 5.7 V | 4.2 V ~ 5.7 V | - | 4.2 V ~ 5.7 V |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | - | Surface Mount |
| Type logica | Binary Counter | Binary Counter | - | Binary Counter |
| timing | Synchronous | Synchronous | - | Synchronous |
| Aantal bits per element | 8 | 8 | - | 8 |
| Leverancier Device Pakket | 28-PLCC (11.51x11.51) | 28-PLCC (11.51x11.51) | - | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Reset | Asynchronous | Asynchronous | - | Asynchronous |
| Trigger Type | Positive Edge | Positive Edge | - | Positive Edge |
| Count Rate | 900 MHz | 900 MHz | - | 900 MHz |
| Base Productnummer | MC100E016 | MC100E016 | MC100E016 | MC100E016 |
| Serie | 100E | 100E | * | 100E |
| Temperatuur | 0°C ~ 85°C | 0°C ~ 85°C | - | 0°C ~ 85°C |
| Aantal elementen | 1 | 1 | - | 1 |
| Richting | Up | Up | - | Up |
Download MC100E016FNR2G PDF -datasheets en onsemi -documentatie voor MC100E016FNR2G - onsemi.
MC100E010FNMOT
MC10087F1-100-MNJ-ANEC
MC10087F1,100NCEUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.