- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $1.256 | $1.26 |
| 200+ | $0.501 | $100.20 |
| 500+ | $0.484 | $242.00 |
| 1000+ | $0.476 | $476.00 |
MC34675AEPR2 Tech -specificaties
Freescale Semiconductor - MC34675AEPR2 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Freescale Semiconductor - MC34675AEPR2
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Freescale Semiconductor, Inc. (NXP Semiconductors) |
| Spanning - Toevoer (Max) | 6.6V |
| Leverancier Device Pakket | 8-UDFN (3x2) |
| Serie | - |
| Programmeerbare functies | - |
| Verpakking / doos | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal cellen | 1 |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| montage Type | Surface Mount |
| Interface | USB |
| Foutbescherming | Over Voltage |
| Huidige - Oplaad | Constant - Programmable |
| Laad Current - Max | 1A |
| Batterijspanning | 4.2V |
| Chemie van de accu | Lithium Ion |
| Base Productnummer | MC34675 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | Niet toepasbaar |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Freescale Semiconductor MC34675AEPR2.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MC34675AEPR2 | MC34674AEPR2 | MC34674AEPR2 | MC34673AEPR2 |
| Fabrikant | NXP USA Inc. | Freescale Semiconductor | NXP USA Inc. | Freescale Semiconductor |
| Serie | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Batterijspanning | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Foutbescherming | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Aantal cellen | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Chemie van de accu | - | - | - | - |
| Huidige - Oplaad | - | - | - | - |
| Spanning - Toevoer (Max) | - | - | - | - |
| Laad Current - Max | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Interface | - | - | - | - |
| Programmeerbare functies | - | - | - | - |
MC3467PMOTOROLAUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.