- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -verpakking
2.73KHz.pdfPcn veroudering/ eol
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -assemblage/oorsprong
2.73KHz.pdfMC34700EPR2 Tech -specificaties
NXP USA Inc. - MC34700EPR2 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als NXP USA Inc. - MC34700EPR2
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | NXP Semiconductors |
| w / Supervisor | No |
| w / Sequencer | No |
| w / LED Driver | No |
| Voltage / Current - Output 3 | 0.7V ~ 3.6V, 1.25A |
| Voltage / Current - Output 2 | 0.7V ~ 3.6V, 1.25A |
| Voltage / Current - Output 1 | 2V ~ 5.25V, 1.5A |
| Voltage - Levering | 9V ~ 18V |
| topologie | Step-Down (Buck) Synchronous (3), Linear (LDO) (1) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket | 32-QFN-EP (5x5) |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen | 4 |
| montage Type | Surface Mount |
| Frequentie - Schakelen | 800kHz |
| Base Productnummer | MC347 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als NXP USA Inc. MC34700EPR2.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | MC34700EPR2 | MC34700EP | MC34676BEPR2 | MC34675AEPR2 |
| Fabrikant | NXP USA Inc. | NXP USA Inc. | Freescale Semiconductor | NXP USA Inc. |
| Verpakking / doos | 32-VFQFN Exposed Pad | 32-VFQFN Exposed Pad | 12-UFDFN Exposed Pad | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Tray | Bulk | Tape & Reel (TR) |
| Voltage / Current - Output 1 | 2V ~ 5.25V, 1.5A | 2V ~ 5.25V, 1.5A | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | 32-QFN-EP (5x5) | 32-QFN-EP (5x5) | DFN2514-12 | 8-UDFN (3x2) |
| Base Productnummer | MC347 | MC347 | MC34676 | MC34675 |
| Voltage / Current - Output 3 | 0.7V ~ 3.6V, 1.25A | 0.7V ~ 3.6V, 1.25A | - | - |
| w / LED Driver | No | No | - | - |
| topologie | Step-Down (Buck) Synchronous (3), Linear (LDO) (1) | Step-Down (Buck) Synchronous (3), Linear (LDO) (1) | - | - |
| Voltage / Current - Output 2 | 0.7V ~ 3.6V, 1.25A | 0.7V ~ 3.6V, 1.25A | - | - |
| Frequentie - Schakelen | 800kHz | 800kHz | - | - |
| Aantal uitgangen | 4 | 4 | - | - |
| w / Sequencer | No | No | - | - |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Voltage - Levering | 9V ~ 18V | 9V ~ 18V | - | - |
| w / Supervisor | No | No | - | - |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C (TA) | -40°C ~ 85°C (TA) |
Download MC34700EPR2 PDF -datasheets en NXP USA Inc. -documentatie voor MC34700EPR2 - NXP USA Inc..
MC3467PMOTOROLAUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.