- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
DMN31D5UDJ.pdfOmgevingsinformatie
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfPCN -ontwerp/specificatie
BOM C19400 17-May-2022.pdfPCN -assemblage/oorsprong
Mult Dev A/T Site 7/Apr/2021.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 5+ | $0.068 | $0.34 |
| 50+ | $0.056 | $2.80 |
| 150+ | $0.05 | $7.50 |
| 500+ | $0.045 | $22.50 |
| 2500+ | $0.042 | $105.00 |
| 5000+ | $0.04 | $200.00 |
DMN31D5UDJ-7 Tech -specificaties
Diodes Incorporated - DMN31D5UDJ-7 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Diodes Incorporated - DMN31D5UDJ-7
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Diodes Incorporated |
| VGS (th) (Max) @ Id | 1V @ 250µA |
| Technologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket | SOT-963 |
| Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 1.5Ohm @ 100mA, 4.5V |
| Vermogen - Max | 350mW (Ta) |
| Verpakking / doos | SOT-963 |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 22.6pF @ 15V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 0.38nC @ 4.5V |
| FET Feature | - |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | 30V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | 220mA (Ta) |
| Configuratie | 2 N-Channel (Dual) |
| Base Productnummer | DMN31 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Diodes Incorporated DMN31D5UDJ-7.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | DMN31D5UDAQ-7B | DMN31D5UDA-7B | DMN3190LDW-7 | DMN3190LDWQ-7 |
| Fabrikant | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Configuratie | - | - | - | S/H-ADC |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Technologie | - | - | - | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | - | - | - | - |
| Vermogen - Max | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss) | - | - | - | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
Download DMN31D5UDJ-7 PDF -datasheets en Diodes Incorporated -documentatie voor DMN31D5UDJ-7 - Diodes Incorporated.
DMN31D6UT-7Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 30V 350MA SOT523
DMN31D5UDAQ-7BDiodes IncorporatedMOSFET BVDSS: 25V~30V X2-DFN0806
DMN31D5UFO-7BDiodes IncorporatedMOSFET BVDSS: 25V~30V X2-DFN0604
DMN31D5UFZQ-7BDiodes IncorporatedMOSFET BVDSS: 25V~30V X2-DFN0606
DMN3270UVT-13Diodes IncorporatedMOSFET BVDSS: 25V-30V TSOT26 T&R
DMN31D5UDA-7BDiodes IncorporatedMOSFET BVDSS: 25V-30V X2-DFN0806
DMN31D4UFZ-7BDiodes IncorporatedMOSFET BVDSS: 25V~30V X2-DFN0606
DMN31D5UFZ-7BDiodes IncorporatedMOSFET N-CH 30V 220MA 3DFN
DMN31D6UT-13Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 30V 350MA SOT523
DMN3200U-7-FDiodes Incorporated
DMN3202LFB4-7Diodes Incorporated
DMN3190LDW-7 MOSDiodes IncorporatedUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.