- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
M1331 Series.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $9.735 | $9.74 |
M1331-101K Tech -specificaties
API Delevan Inc. - M1331-101K Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als API Delevan Inc. - M1331-101K
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Type | - |
| Tolerantie | ±10% |
| Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm) |
| afscherming | Shielded |
| Serie | M1331 |
| ratings | - |
| Q @ Freq | 45 @ 25MHz |
| Verpakking / doos | Nonstandard |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 105°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal - Core | Iron |
| Inductiefrequentie - test | 25 MHz |
| Inductie | 100 nH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.145" (3.68mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 490MHz |
| DC Resistance (DCR) | 100mOhm Max |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 670 mA |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | 670mA |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als API Delevan Inc. M1331-101K.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | M1331-102K | M1331-104K | M1331-103K | M1331-151K |
| Fabrikant | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - | - | - | - |
| afscherming | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiaal - Core | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| ratings | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Inductiefrequentie - test | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Inductie | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Serie | - | - | - | - |
Download M1331-101K PDF -datasheets en API Delevan Inc. -documentatie voor M1331-101K - API Delevan Inc..
M1331-121KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120NH 635MA 110MOHM SM
M1330-84KAPI Delevan Inc.FIXED IND 470UH 36MA 42 OHM SMD
M1331-122KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.2UH 247MA 730MOHM SM
M1331-124KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM SMD
M1330-82KAPI Delevan Inc.FIXED IND 390UH 40MA 35 OHM SMD
M1330-86KAPI Delevan Inc.FIXED IND 560UH 35MA 46 OHM SMD
M1331-104KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100UH 51MA 16.8OHM SMD
M1330-92KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM SMD
M1330-90KAPI Delevan Inc.FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM SMD
M1331-152KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1.5UH 228MA 860MOHM SM
M1331-102KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM SMD
M1330-80KAPI Delevan Inc.FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM SMD
M1330-88KAPI Delevan Inc.FIXED IND 680UH 30MA 60 OHM SMD
M1330-94KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100NH 1.38A 80MOHM SMD
M1331-151KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150NH 610MA 120MOHM SM
M1331-103KAPI Delevan Inc.FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM SMD
M1331-123KAPI Delevan Inc.FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM SMD
M1330-96KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120NH 1.38A 80MOHM SMDUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.