- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
M1330 Series.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $10.939 | $10.94 |
M1330-82K Tech -specificaties
API Delevan Inc. - M1330-82K Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als API Delevan Inc. - M1330-82K
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Type | - |
| Tolerantie | ±10% |
| Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm) |
| afscherming | Unshielded |
| Serie | M1330 |
| ratings | - |
| Q @ Freq | 30 @ 790kHz |
| Verpakking / doos | Nonstandard |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Temperatuur | -55°C ~ 105°C |
| montage Type | Surface Mount |
| Materiaal - Core | Ferrite |
| Inductiefrequentie - test | 790 kHz |
| Inductie | 390 µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.145" (3.68mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 6.5MHz |
| DC Resistance (DCR) | 35Ohm Max |
| Huidige beoordeling (versterkers) | 40 mA |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als API Delevan Inc. M1330-82K.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | M1330-68K | M1330-88K | M1330-92K | M1330-72K |
| Fabrikant | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. | API Delevan Inc. |
| Serie | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| afscherming | - | - | - | - |
| Inductiefrequentie - test | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Inductie | - | - | - | - |
| Huidige beoordeling (versterkers) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Stroom - verzadiging (ISAT) | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Type | - | - | - | - |
| Materiaal - Core | - | - | - | - |
| DC Resistance (DCR) | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Download M1330-82K PDF -datasheets en API Delevan Inc. -documentatie voor M1330-82K - API Delevan Inc..
M1330-90KAPI Delevan Inc.FIXED IND 820UH 29MA 65 OHM SMD
M1330-76KAPI Delevan Inc.FIXED IND 220UH 52MA 21 OHM SMD
M1330-92KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM SMD
M1330-66KAPI Delevan Inc.FIXED IND 82UH 88MA 7.3 OHM SMD
M1330-78KAPI Delevan Inc.FIXED IND 270UH 47MA 25 OHM SMD
M1330-84KAPI Delevan Inc.FIXED IND 470UH 36MA 42 OHM SMD
M1330-70KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120UH 66MA 13 OHM SMD
M1330-64KAPI Delevan Inc.FIXED IND 68UH 92MA 6.7 OHM SMD
M1331-102KAPI Delevan Inc.FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM SMD
M1330-68KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100UH 84MA 8 OHM SMD
M1330-94KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100NH 1.38A 80MOHM SMD
M1330-80KAPI Delevan Inc.FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM SMD
M1330-86KAPI Delevan Inc.FIXED IND 560UH 35MA 46 OHM SMD
M1331-101KAPI Delevan Inc.FIXED IND 100NH 670MA 100MOHM SM
M1330-72KAPI Delevan Inc.FIXED IND 150UH 61MA 15 OHM SMD
M1330-96KAPI Delevan Inc.FIXED IND 120NH 1.38A 80MOHM SMD
M1330-88KAPI Delevan Inc.FIXED IND 680UH 30MA 60 OHM SMD
M1330-74KAPI Delevan Inc.FIXED IND 180UH 57MA 17 OHM SMDUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.