- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
4N29-30M,32-33M, H11B1M, TIL113M.pdf4N29TVM Tech -specificaties
onsemi - 4N29TVM Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als onsemi - 4N29TVM
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | onsemi |
| Voltage - Output (Max) | 30V |
| Voltage - Isolatie | 4170Vrms |
| Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Vce Saturation (Max) | 1V |
| Schakel Aan / Uit Tijd (Typ) | 5µs, 40µs (Max) |
| Leverancier Device Pakket | 6-DIP |
| Serie | - |
| Rise / Fall Time (Typ) | - |
| Verpakking / doos | 6-DIP (0.400", 10.16mm) |
| Pakket | Bulk |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Output Type | Darlington with Base |
| Temperatuur | -40°C ~ 100°C |
| Aantal kanalen | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Input Type | DC |
| Huidige Transfer Ratio (Min) | 100% @ 10mA |
| Huidige Transfer Ratio (Max) | - |
| Current - Output / Channel | 150mA |
| Huidige - DC Vooruit (Als) (Max) | 80 mA |
| Base Productnummer | 4N29 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als onsemi 4N29TVM.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 4N29S(TA)-V | 4N29S(TB)-V | 4N29TM | 4N29S1(TB)-V |
| Fabrikant | Everlight Electronics Co Ltd | Everlight Electronics Co Ltd | onsemi | Everlight Electronics Co Ltd |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Serie | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) | - | - | - | - |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Huidige - DC Vooruit (Als) (Max) | - | - | - | - |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Huidige Transfer Ratio (Min) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Input Type | - | - | - | Differential |
| Voltage - Isolatie | - | - | - | - |
| Huidige Transfer Ratio (Max) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Rise / Fall Time (Typ) | - | - | - | - |
| Aantal kanalen | - | - | - | - |
| Current - Output / Channel | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Schakel Aan / Uit Tijd (Typ) | - | - | - | - |
| Vce Saturation (Max) | - | - | - | - |
Download 4N29TVM PDF -datasheets en onsemi -documentatie voor 4N29TVM - onsemi.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.