- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -ontwerp/specificatie
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -verpakking
2.73KHz.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.34 | $0.34 |
| 10+ | $0.274 | $2.74 |
| 50+ | $0.23 | $11.50 |
| 100+ | $0.196 | $19.60 |
| 500+ | $0.18 | $90.00 |
| 1000+ | $0.171 | $171.00 |
4N29M Tech -specificaties
onsemi - 4N29M Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als onsemi - 4N29M
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | onsemi |
| Voltage - Output (Max) | 30V |
| Voltage - Isolatie | 4170Vrms |
| Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Vce Saturation (Max) | 1V |
| Schakel Aan / Uit Tijd (Typ) | 5µs, 40µs (Max) |
| Leverancier Device Pakket | 6-DIP |
| Serie | - |
| Rise / Fall Time (Typ) | - |
| Verpakking / doos | 6-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Pakket | Tube |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Output Type | Darlington with Base |
| Temperatuur | -40°C ~ 100°C |
| Aantal kanalen | 1 |
| montage Type | Through Hole |
| Input Type | DC |
| Huidige Transfer Ratio (Min) | 100% @ 10mA |
| Huidige Transfer Ratio (Max) | - |
| Current - Output / Channel | 150mA |
| Huidige - DC Vooruit (Als) (Max) | 80 mA |
| Base Productnummer | 4N29 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als onsemi 4N29M.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 4N29M-V | 4N29M | 4N293SD | 4N29S(TB)-V |
| Fabrikant | Everlight Electronics Co Ltd | Everlight Electronics Co Ltd | onsemi | Everlight Electronics Co Ltd |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Current - Output / Channel | - | - | - | - |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - |
| Input Type | - | - | - | Differential |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Huidige - DC Vooruit (Als) (Max) | - | - | - | - |
| Aantal kanalen | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Schakel Aan / Uit Tijd (Typ) | - | - | - | - |
| Vce Saturation (Max) | - | - | - | - |
| Rise / Fall Time (Typ) | - | - | - | - |
| Huidige Transfer Ratio (Max) | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) | - | - | - | - |
| Voltage - Isolatie | - | - | - | - |
| Huidige Transfer Ratio (Min) | - | - | - | - |
Download 4N29M PDF -datasheets en onsemi -documentatie voor 4N29M - onsemi.
4N29-VEverlight Electronics Co LtdOPTOISO 5KV DARL W/BASE 6DIP
4N29/EL4N29Everlight ElectronicsUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.