- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $13.607 | $13.61 |
| 30+ | $12.439 | $373.17 |
HMC752LC4 Tech -specificaties
Analog Devices Inc. - HMC752LC4 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. - HMC752LC4
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices, Inc. |
| Voltage - Levering | 3V |
| Test Frequency | - |
| Leverancier Device Pakket | 24-CQFN (4x4) |
| Serie | - |
| RF-Type | General Purpose |
| Verpakking / doos | 24-TFCQFN Exposed Pad |
| Pakket | Strip |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| P1dB | 13dBm |
| ruisgetal | 2.5dB |
| montage Type | Surface Mount |
| Krijgen | 25dB |
| Frequentie | 24GHz ~ 28GHz |
| Current - Supply | 70mA |
| Base Productnummer | HMC752 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.33.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. HMC752LC4.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | HMC752LC4TR | HMC752LC4TR-R5 | HMC751LC4TR-R5 | HMC751LC4 |
| Fabrikant | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Current - Supply | - | - | - | - |
| P1dB | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Frequentie | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage - Levering | - | - | - | - |
| ruisgetal | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| RF-Type | - | - | - | - |
| Test Frequency | - | - | - | - |
| Krijgen | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Download HMC752LC4 PDF -datasheets en Analog Devices Inc. -documentatie voor HMC752LC4 - Analog Devices Inc..
HMC7543Analog Devices Inc.IC RF AMP 71GHZ-76GHZ DIE
HMC7543-SXAnalog Devices Inc.IC RF AMP 71GHZ-76GHZ DIE
HMC752LC4TRUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.