- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datasheets
HMC750LP4(E).pdfPcn veroudering/ eol
Mult Dev EOL 22/Mar/2022.pdfPCN -assemblage/oorsprong
HMCx 06/Jun/2022.pdfPcn andere
ADG, HMC 18-May-2022.pdfHMC750LP4ETR Tech -specificaties
Analog Devices Inc. - HMC750LP4ETR Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. - HMC750LP4ETR
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices, Inc. |
| Spanning - Leveringsspanne (min) | 4.6 V |
| Spanning - Supply Span (Max) | 5.4 V |
| Voltage - Input Offset | 3 mV |
| Leverancier Device Pakket | 24-QFN (4x4) |
| slew Rate | - |
| Serie | - |
| Verpakking / doos | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Output Type | Differential |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 106mA |
| Base Productnummer | HMC750 |
| Amplifier Type | Limiting |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Analog Devices Inc. HMC750LP4ETR.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | HMC750LP4ETR | HMC750LP4E | HMC749LC3CTR-R5 | HMC752LC4TR-R5 |
| Fabrikant | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Amplifier Type | Limiting | Limiting | - | - |
| Spanning - Leveringsspanne (min) | 4.6 V | 4.6 V | - | - |
| Current - Supply | 106mA | 106mA | - | 70mA |
| Base Productnummer | HMC750 | HMC750 | HMC749 | HMC752 |
| Output Type | Differential | Differential | Differential | - |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C (TA) | - |
| Aantal circuits | 1 | 1 | - | - |
| slew Rate | - | - | - | - |
| montage Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Spanning - Supply Span (Max) | 5.4 V | 5.4 V | - | - |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Bulk | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 24-VFQFN Exposed Pad | 24-VFQFN Exposed Pad | 16-LFCQFN Exposed Pad | 24-TFCQFN Exposed Pad |
| Leverancier Device Pakket | 24-QFN (4x4) | 24-QFN (4x4) | 16-CSMT (3x3) | 24-CQFN (4x4) |
| Voltage - Input Offset | 3 mV | 3 mV | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
Download HMC750LP4ETR PDF -datasheets en Analog Devices Inc. -documentatie voor HMC750LP4ETR - Analog Devices Inc..
HMC752LC4TRUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.