- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
Z86E33/733/E34, Z86E43/743/E44.pdfOmgevingsinformatie
Zilog RoHS.pdfZ8673312PSC Tech -specificaties
Zilog - Z8673312PSC Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Zilog - Z8673312PSC
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Zilog / Littelfuse |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | 3.5V ~ 5.5V |
| Snelheid | 12MHz |
| Serie | Z8® |
| RAM Size | 237 x 8 |
| Programmageheugentype | OTP |
| Program Memory Size | 8KB (8K x 8) |
| randapparatuur | POR, WDT |
| Verpakking / doos | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Pakket | Tube |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| oscillator Type | Internal |
| Temperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Aantal I / O | 24 |
| montage Type | Through Hole |
| EEPROM Size | - |
| gegevens Converters | - |
| Core Size | 8-Bit |
| Core Processor | Z8 |
| connectiviteit | EBI/EMI |
| Base Productnummer | Z8673312 |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | RoHS niet-conform |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Zilog Z8673312PSC.
| Productkenmerk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | Z8673312SSC | Z8673312VSC | Z8673312SSC00TR | Z8673312PSG |
| Fabrikant | Zilog | Zilog | Zilog | Zilog |
| Serie | - | - | - | - |
| Aantal I / O | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| randapparatuur | - | - | - | - |
| Base Productnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| connectiviteit | - | - | - | - |
| Programmageheugentype | - | - | - | - |
| Snelheid | - | - | - | - |
| Program Memory Size | - | - | - | - |
| Core Processor | - | - | - | - |
| RAM Size | - | - | - | - |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| EEPROM Size | - | - | - | - |
| oscillator Type | - | - | - | - |
| Core Size | - | - | - | - |
| gegevens Converters | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Download Z8673312PSC PDF -datasheets en Zilog -documentatie voor Z8673312PSC - Zilog.
Z86295ASCZilog / Littelfuse
Z8623312PECR503XZilogIC MCU 8BIT 8KB OTP
Z8673312SEGZilogZ8 8K OTP
Z8625024VSCZilog / Littelfuse
Z86318Zilog / Littelfuse
Z8624312VEGZilogZ8 OTP
Z8623312PSCR51XWZilogIC MCU 8BIT 8KB OTP
Z8623312PSCR2261ZilogIC MCU 8BIT 8KB OTPUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.