- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Productbrief
Power Management ICs Brief.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.392 | $0.39 |
| 200+ | $0.156 | $31.20 |
| 500+ | $0.151 | $75.50 |
| 1000+ | $0.149 | $149.00 |
IXD1421AB17ER-G Tech -specificaties
Zilog - IXD1421AB17ER-G Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Zilog - IXD1421AB17ER-G
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Zilog / Littelfuse |
| Spanningsuitval (Max) | 0.37V @ 300mA |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 1.8V, 3V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Leverancier Device Pakket | USP-6C |
| Serie | - |
| Beschermingsfuncties | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Verpakking / doos | 6-UFDFN Exposed Pad |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| PSRR | 75dB (1kHz) |
| Output Type | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie | Positive |
| Temperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal Regulators | 1 |
| montage Type | Surface Mount |
| Actueel - Quiescent (Iq) | 190 µA |
| Current - Output | 300mA, 300mA |
| Beheersfuncties | Enable |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Zilog IXD1421AB17ER-G.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | IXD1421AB07ER-G | IXD1421AB13ER-G | IXD1421AB19ER-G | IXD1421AB01ER-G |
| Fabrikant | Zilog | Zilog | Zilog | Zilog |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Actueel - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Aantal Regulators | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Spanningsuitval (Max) | - | - | - | - |
| Uitgangsconfiguratie | - | - | - | - |
| Voltage - Input (Max) | - | - | - | - |
| Current - Output | - | - | - | - |
| Beheersfuncties | - | - | - | - |
| Beschermingsfuncties | - | - | - | - |
Download IXD1421AB17ER-G PDF -datasheets en Zilog -documentatie voor IXD1421AB17ER-G - Zilog.
IXD1421AB14ER-GZilog300MA SMALL DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1421AB07ER-GZilog300MA SMALL DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1421AB33ER-GZilog300MA SMALL DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1421AB13ER-GZilog300MA SMALL DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1421AB40ER-GZilog300MA SMALL DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1421AB01ER-GZilog300MA SMALL DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1421AB12ER-GZilog300MA SMALL DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1421AB03ER-GZilog300MA SMALL DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1421AB08ER-GZilog300MA SMALL DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1421AB35ER-GZilog300MA SMALL DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1421AB28ER-GZilog300MA SMALL DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1421AB29ER-GZilog300MA SMALL DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1421AB31ER-GZilog300MA SMALL DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1415HHF27R-GZilog200MA DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1421AB19ER-GZilog300MA SMALL DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1421AB32ER-GZilog300MA SMALL DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1421AB05ER-GZilog300MA SMALL DUAL HIGH SPEED LDO
IXD1421AB38ER-GZilog300MA SMALL DUAL HIGH SPEED LDOUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.