- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Wil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 5+ | $0.068 | $0.34 |
| 50+ | $0.056 | $2.80 |
| 150+ | $0.05 | $7.50 |
| 500+ | $0.045 | $22.50 |
| 2500+ | $0.041 | $102.50 |
| 4000+ | $0.039 | $156.00 |
CA0612KRX7R9BB104 Tech -specificaties
YAGEO - CA0612KRX7R9BB104 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als YAGEO - CA0612KRX7R9BB104
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| Spanning - Nominale | 50 V |
| Tolerantie | ±10% |
| temperatuurcoëfficiënt | X7R |
| Leverancier Device Pakket | 0612 (1632 Metric) |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie | CA |
| ratings | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | 1206 (3216 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Aantal condensatoren | 4 |
| montage Type | Surface Mount |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| diëlektrische materiaal | Ceramic |
| circuit Type | Isolated |
| Capaciteit | 0.1µF |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als YAGEO CA0612KRX7R9BB104.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | CA0612KRX7R9BB103 | CA0612KRX7R9BB102 | CA0612KRX7R9BB122 | CA0612KRX7R9BB182 |
| Fabrikant | YAGEO | YAGEO | YAGEO | YAGEO |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Aantal condensatoren | - | - | - | - |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| circuit Type | - | - | - | - |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Spanning - Nominale | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| montage Type | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Capaciteit | - | - | - | - |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| diëlektrische materiaal | - | - | - | - |
| ratings | - | - | - | - |
CA0612KRX7R9BB272YAGEOMLCC
CA0612KRX7R8BB393YAGEOMLCC
CA0612KRX7R9BB122YAGEOMLCC
CA0612KRX7R8BB333YAGEOMLCC
CA0612KRX7R8BB183YAGEOMLCC
CA0612KRX7R8BB273YAGEOMLCC
CA0612KRX7R9BB182YAGEOMLCCUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.