- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datasheets
AT Series, Automotive.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $0.164 | $0.16 |
AT0805BRD0730K1L Tech -specificaties
YAGEO - AT0805BRD0730K1L Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als YAGEO - AT0805BRD0730K1L
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| Tolerantie | ±0.1% |
| temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | 0805 |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie | AT |
| panel Mode | 30.1 kOhms |
| ratings | AEC-Q200 |
| Vermogen (Watt) | 0.125W, 1/8W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | 0805 (2012 Metric) |
| Pakket | Tape & Reel (TR) |
| Temperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Kenmerken | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Samenstelling | Thin Film |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als YAGEO AT0805BRD0730K1L.
| Productkenmerk | ||
|---|---|---|
| Onderdeel nummer | AT0805BRD0730K1L | DF12NC(3.0)-80DP-0.5V(51) |
| Fabrikant | YAGEO | Hirose Electric Co Ltd |
| Leverancier Device Pakket | 0805 | - |
| Pakket | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Samenstelling | Thin Film | - |
| panel Mode | 30.1 kOhms | - |
| Aantal Beëindiging | 2 | - |
| Serie | AT | DF12 |
| Failure Rate | - | - |
| Verpakking / doos | 0805 (2012 Metric) | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.024" (0.60mm) | - |
| Kenmerken | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant | - |
| Vermogen (Watt) | 0.125W, 1/8W | - |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | - |
| Tolerantie | ±0.1% | - |
| ratings | AEC-Q200 | - |
| temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C | - |
| Temperatuur | -55°C ~ 155°C | - |
Download AT0805BRD0730K1L PDF -datasheets en YAGEO -documentatie voor AT0805BRD0730K1L - YAGEO.
Uw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.