- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datasheets
VHP100 Series (Y0078,4078,5078,6078) ~.pdfWil je een betere prijs?
Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.
| Aantal stuks | Eenheid prijs | Ext.Prijs |
|---|---|---|
| 1+ | $52.374 | $52.37 |
Y007810R0100A9L Tech -specificaties
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y007810R0100A9L Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio - Y007810R0100A9L
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Tolerantie | ±0.05% |
| temperatuurcoëfficiënt | 0.0ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.415" L x 0.162" W (10.54mm x 4.11mm) |
| Serie | VHP100 |
| panel Mode | 10.01 Ohms |
| Vermogen (Watt) | 0.3W |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Verpakking / doos | Radial |
| Pakket | Bulk |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal Beëindiging | 2 |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.450" (11.43mm) |
| Kenmerken | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Samenstelling | Metal Foil |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | ROHS3 -compatibel |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio Y007810R0100A9L.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | Y007810R0150A9L | Y007810R0300A9L | Y007810R0000B9L | Y0078111R100B9L |
| Fabrikant | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio |
| Verpakking / doos | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Leverancier Device Pakket | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| temperatuurcoëfficiënt | - | - | - | - |
| Hoogte - Zittend (Max) | - | - | - | - |
| Samenstelling | - | - | - | - |
| Vermogen (Watt) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Aantal Beëindiging | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tolerantie | - | - | - | - |
| Size / Dimension | - | - | - | - |
| Temperatuur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Failure Rate | - | - | - | - |
| panel Mode | - | - | - | - |
Download Y007810R0100A9L PDF -datasheets en Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio -documentatie voor Y007810R0100A9L - Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio.
Y007810R0300A9LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 10.03 OHM 0.05% 0.3W RADIAL
Y007810R0150A9LVishay Foil Resistors (Division of Vishay PrecisioRES 10.015 OHM 0.05% 0.3W RADIALUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.