- Yuki***aka88
- 2026/05/26
10830 Tech -specificaties
Wiha - 10830 Technische specificaties, attributen, parameters en onderdelen met vergelijkbare specificaties als Wiha - 10830
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Fabrikant | Wiha |
| Gewicht | 0.16 lb (72.57 g) |
| Tool Type | Handle, Blade Holding |
| Tiptype | - |
| Tipformaat | - |
| Productkenmerk | Attribuutwaarde |
|---|---|
| Serie | System 6 |
| Hoeveelheid | 1 |
| Lengte - Overall | 5.31" (135.0mm) |
| Kenmerken | - |
| Drive Size | 6mm |
| ATTRIBUUT | BESCHRIJVING |
|---|---|
| RoHs-status | Niet toepasbaar |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Bereikstatus | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8205.40.0000 |
De drie delen aan de rechterkant hebben vergelijkbare specificaties als Wiha 10830.
| Productkenmerk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Onderdeel nummer | 10830 | 10830100 | 1082980000 | 10830200 |
| Fabrikant | Wiha | Littelfuse Inc. | Weidmüller | Littelfuse Inc. |
| Tipformaat | - | - | - | - |
| Kenmerken | - | - | - | - |
| Serie | System 6 | * | RockStar® | * |
| Gewicht | 0.16 lb (72.57 g) | - | - | - |
| Tiptype | - | - | - | - |
| Drive Size | 6mm | - | - | - |
| Lengte - Overall | 5.31" (135.0mm) | - | - | - |
| Hoeveelheid | 1 | - | - | - |
| Tool Type | Handle, Blade Holding | - | - | - |
10830200-FCBLittelfuse Inc.PLUNGER SWITCH
1083-0-05-01-00-00-01-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PC PIN SQUARE 0.025 TINLEAD
1083-0-05-80-00-00-01-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PC PIN CIRC
1083-0-05-15-00-00-01-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PC PIN SQUARE 0.025 GOLD
10830100Littelfuse Inc.PLUNGER SWITCH
1083-0-05-21-00-00-01-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PC PIN SQUARE 0.025 GOLD
10830000-FCBLittelfuse Inc.PLUNGER SWITCH
10830000Littelfuse Inc.PLUNGER SWITCH
1082F3(TISP1082F3DR-S)Bourns, Inc.
10830200Littelfuse Inc.PLUNGER SWITCH
10830300Littelfuse Inc.PLUNGER SWITCHUw e -mailadres wordt niet gepubliceerd.
| Gemeenschappelijke landen logistieke tijdreferentie | ||
|---|---|---|
| Regio | Land | Logistische tijd (dag) |
| Amerika | Verenigde Staten | 5 |
| Brazilië | 7 | |
| Europa | Duitsland | 5 |
| Verenigd Koninkrijk | 4 | |
| Italië | 5 | |
| Oceanië | Australië | 6 |
| Nieuw-Zeeland | 5 | |
| Azië | India | 4 |
| Japan | 4 | |
| Midden-Oosten | Israël | 6 |
| DHL & FedEx Verzendkosten Referentie | |
|---|---|
| Verzendkosten (kg) | Referentie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Wil je een betere prijs? Toevoegen aan CART en Dien nu RFQ in, we nemen onmiddellijk contact met u op.